Wpis z mikrobloga

@zielonzielon: jak ktoś jest przeciwnikiem złodziejstwa to niech nie kradnie. To proste. Taka logika to możesz towarzyszu daleko zajść. Być może nawet na ministra.
  • Odpowiedz
@neuromanta daj spokoj @d4wid, nie widzisz, ze jest chory? Normalni ludzie nie rzycaja tak miesem w trakcie dyskusji i nie sa tak ograniczeni, zeby myslec ze jak ktos ma poglady x to na pewno nalezy do y


@Andele: jaja mu jeszcze wyliż, zielonce co ma konto od wczoraj.
Uwielbiam jak ktoś pisze o merytoryce będąc zamordystą, nauczcie się schizole z głównej, że z takimi się nie dyskutuje, tylko na takich
  • Odpowiedz
@zielonzielon:
"Jak ktoś nie chce brać heroiny czy fentanylu to niech ich nie bierze "

No i dziękuję, dobranoc. To powinno wyczerpać temat. Nie wiem czemu niektórzy tego nie rozumieją.
  • Odpowiedz
@zielonzielon dla mnie w ogóle argument religijny to żaden argument w normalnej dyskusji. Jak ktoś wyjeżdża ze swoim bożkiem to od razu wiadomo że debil i szkoda czasu na przekonywanie. Do gwoździa w mózgu nie dotrzesz
  • Odpowiedz
No i dziękuję, dobranoc. To powinno wyczerpać temat. Nie wiem czemu niektórzy tego nie rozumieją.


@zielonzielon: Jeśli nie lubisz zabójstw to nie zabijaj. Proste.
  • Odpowiedz
@zielonzielon to jest chyba najgłupszy argument jaki lewaki mogą wysmażyć i nie dziwne że twój wpis ma tyle plusów. Równie dobrze można powiedzieć: Jesteś przeciwko zabijaniu dwumiesięcznego dziecka? To tego nie rób.
  • Odpowiedz