Wpis z mikrobloga

Widziałem dziś na autobusie w #krakow że szukają w mpk kierowców. Stawka OD 7250 brutto. Czyli ponad 5200 na rękę. To podstawowa pensja? Jeśli tak to naprawdę nieźle jak na start. Pewnie z większym doświadczeniem i bonusami wyjdzie już w ogóle fajnie. Wiem jakie są minusy, że praca zmianowa, w święta, użeranie się z patologią, ale wciąż. #pracbaza #zarobki
  • 19
  • Odpowiedz
@Kotlet_z_Chabowy: ale chyba aplikujac na takie stanowisko z gory wiesz ze beda zmiany w swieta w weekendy etc na rzecz wolnego w inne dni, nie wiem macie wyobrazenie ze takie kierowca jezdzi sobie 40h w tygodniu tj pon-pt a potem jeszcze dodatkowo? xD nie, ludzie w rownowaznym systemie pracy maja po prostu wolne kiedy inni ida do pracy to jest tak bardzo niewyobrazalne dla wielu ze az mnie to przeraza
  • Odpowiedz
Stawka to najniższa krajowa a zarobisz 5200 jeżeli jeździsz w święta i nie ma żadnych kar za kolizje czy skargi


@Kotlet_z_Chabowy: no ale skad masz zrodlo takich informacji bo ich oferta mowi zupelnie co innego
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotlet_z_Chabowy 7400 zarobisz ale to przy 200 h ja tyle raz wyciągnąłem w MPK ale na dłuższą metę nie warto jedna niedziela wtedy tylko wolna @koniecswiatajestbliski chłopie za tą odpowiedzialność to kasa jest bardzo mała. 8000 na rękę to powinna być podstawa. Wstawaj o godzinę 1 nie raz do pracy, wóz ludzi po 10 h którzy różnie na ciebie patrzą po trafia zrobić ci wojnę o nic sami nie przeszczepiają przepisów stój
  • Odpowiedz
@Lardor: każdy ma jakąś odpowiedzialność w swojej pracy. Nie jest to robota moich marzeń bo jak już napisałem wcześniej minusy na pewno dostrzegam, ale w porównaniu do wielu innych gównorobót na magazynach i w fabrykach smrodu tu hajs nie jest najgorszy.
  • Odpowiedz