Wpis z mikrobloga

@Davidozz: Ja mam nostalgię do tych czasów bo wtedy dorastałem i pamiętam bajki które leciały w tv, jaranie się pożyczonym filmem na vhs od kolegi, wszystkimi słodyczami z osiedlowego sklepiku. Człowiek był młody i nie rozumiał tak dokładnie czym się różni jazda Polonezem od Audi, o problemach dorosłych takich jak mafie czy bezrobocie też wtedy nie myślał, bo nikt mu o tym nie opowiadał.

Z perspektywy czasu uważam, że wtedy była
@POPCORN-KERNAL: @G06DbT piękne czasy, a patoli wyokopwej nie pasowały...
Sam pamiętam jak w latach 80-2000 ludzie zostawiali chałupy otwarte na oścież i nikt ich nigdy nie okradał, a teraz 4 zamki 2 pary drzwi a i tak okradną xDDDDDDDDD
Sam pamiętam jak w latach 80-2000 człowiek zarabiający minimalną był w stanie z tej pensji kupić sobie dom (tak, zarobki Polaków byłby nawet lepsze od USA - dom w Polsce kosztował 40-80tysięcy,
@G06DbT: Co prawda zaznałem tej motoryzacji jako dziecko, ale się zgadzam. Wszelkie nasze #!$%@? to tylko symbol tego, jak komuna nas zniszczyła. Końcówka Poloneza była produkowana z poliftowym BMW E46. Westchnienia pokolenia moich rodziców opierają się na tym, że:
-nic innego nie było
-w tych autach jeździli na imprezy, pod namioty, czy tracili cnotę.
Tylko dlatego wspominają to dobrze
wreszcie, ktoś kto myśli podobnie jak ja. Miałem kilka kaszlaków i nigdy więcej. Przesiadka z tego na Astrę F to było coś.


@Special_ONE: To nie jest tak, że te wszystkie parchy post komunistyczne idealizują ludzie którzy próbują sobie wmówić za wszelką cenę jak to zajebiście kiedyś nie było okłamując samych siebie. 1991 pierwszym zakończono produkcje dużego fiata zaś w 1990 roku bmw zaczęło sprzedawać e36 o czym tu w ogóle mowa.
niby lubuskie na zachodzie ale niewiele różni się od Polski b tak naprawdę


@RudyZibi: Przestańcie dzielić w końcu ten kraj na Polskę A i Polskę B, wszyscy i tak wiemy iż największą wsią w tym kraju jest Warszawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)