Wpis z mikrobloga

@Lukardio: Problem z marszami równości jest taki, że nie są marszami równości.
Nie obejmują, nie są mile widziani:
--- wierzących w nadchodzącą osobliwość technologiczną
--- dzieci Omnissiah - tych którzy chcą porzucić swoje słabe biologiczne ciała
--- Zadruga
--- w ogóle identyfikujący się w pierwszej kolejności ze swoim narodem
--- zwolennicy niewolnictwa seksualnego kobiet wobec mężczyzn
--- identyfikujący się jako helikopter Apache - choć ci co niby wierzą w latającego niewidzialnego
  • Odpowiedz
@Lukardio: Przeanalizujmy:

szczególnie uwzględniającego sytuację osób LGBTQIA+ poza największymi ośrodkami miejskimi, będzie realnym krokiem w drodze do osiągnięcia równości w Polsce.


Na jakie nierówności napotykają owe osoby w Polsce?

Podobnie ruch na rzecz praw osób LGBTQIA+ odzwierciedla nie tylko postulaty wolności poszczególnych osób do życia zgodnie ze swoją tożsamością


W jaki sposób jest ograniczana wolność owych osób?

poszczególnych osób aktywistycznych


Może warto by się przestać tak głupio nazywać? Widać jak ludzie
  • Odpowiedz
@G06DbT: mylisz się w samym założeniu że to protest. To manifestacja. Manifestuje się siebie albo swoje poparcie. Tradycja jest z czasów kiedy mówiono że LGBT to pewnie odizolowane grupki dewiantów których nikt nie popiera. Manifestacje miały pokazać że jednak nie jest nas tak mało jak niektórzy myśleli.

Do tego na większych prajdach jest naprawdę zajebista imprezowa atmosfera i można poznać super ludzi. :D
  • Odpowiedz
@PetitFifiLaFume: no dobrze, niech sobie chodzą, nic mi do tego ale moje pytanie jest w dalszym ciągu aktualne, czego oni oczekują? Bo przejrzałem tą stronę i nic z ich postulatow nie wynika, bo w sumie nie mają żadnych. I moje pytanie się tego odnosiło.
  • Odpowiedz
@G06DbT: marsze zbierają osoby LGBT i wspierające tak jak np. Audioriver zbiera osoby lubiące muzykę elektroniczną, pochody 11 listopada fanów manifestowania pojmowanego patriotyzmu a oktoberfest fanów niemieckich sikaczy. Postulat to dosłownie „chodźcie na imprezę tematyczną” ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@PetitFifiLaFume: nie, na tej stronie co została podana tutaj, jest napisane że oni chcą o coś walczyć, ale nie potrafią się dokładnie określić o co. Nawet wypisałem to, gdzie są wątpliwości. I jak widać do tej pory nikt nie potrafi mi odpowiedzieć, nawet op.
  • Odpowiedz
@Mirrak: no jak zwykle nie potrafisz nic powiedzieć, taki wasz obraz, tylko potraficie obrażać

@PetitFifiLaFume nie chodzi o bezpośrednia walkę, ale jakich chcą zmian. Mówią np o zmianach w prawie, ale nigdzie nie jest wspomniane jakie to zmiany.
  • Odpowiedz