Wpis z mikrobloga

nie wiem w jaki sposób to jest bardziej ekologiczne i jak ktoś mógł na to wpaść xD


@TopowyJanusz: w żaden. To wymyślili ludzie nie mający pojęcia o recyclingu w ogóle, a taka nieoderwana nakrętka to większy problem xD

To bzdurne zbieranie nakrętek już było 10000 razy bardziej proekologiczne, bo de facto segregowali częściowo plastik z podziałem na frakcje
  • Odpowiedz
kupuj droższe wody gdzie to się lepiej trzyma i butelką jest z grypszego plastiku. Kup sobie butelkę wielokrotnego użytku będziesz jeszcze bardziej eko!


@korin_: osobiście korzystam z butelki z filtrem.

Wodę niegazowaną potrzebuje dla dzieci. Primavera niegazowana została mi kiedyś polecona (czy to jest najtańsza woda, to ciężko mi powiedzieć, innych nie kupuje), więc nie mając zastrzeżeń trzymałem się niej. Jeszcze jakiś czas temu nakrętka była normalna, a teraz nawet do
Kolarzino - >kupuj droższe wody gdzie to się lepiej trzyma i butelką jest z grypszego...

źródło: primavera-15-l-niegazowana-600-butelek-paleta

Pobierz
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Meregle: jedyny plus to jak na rower w większą trasę zamiast bidonu to biorę włąśnie butelkę 1,5l do uchwytu to nie trzeba trzymac tej zakrętki. A tak to #!$%@?, future is now old man
  • Odpowiedz
@Kolarzino też kupuje primavere dla kaszojada i stwierdzam, że to najbardziej upośledzona bulteka po zmianach xD zawsze odkręcam i przekraczam kapsel o 180 st żeby to się trzymało.

Żywiec elegancko zrobił ten system
  • Odpowiedz
  • 4
Mi, bez ironii , podoba się ten pomysł i nie widzę problemu.

Mniej nakrętek gubi się i zatruwa środowisko. R
Dobre rozwiązanie systemowe.

Chyba jedynie sebixy mają z tym problem
  • Odpowiedz
  • 14
wymyślili ludzie nie mający pojęcia o recyclingu w ogóle, a taka nieoderwana nakrętka to większy problem


@Kismeth: no to jest genialne. Przecież butelka to PET, a nakrętka HDPE. I tak trzeba je rozdzielić przed recyklingiem xD
  • Odpowiedz
@Meregle: Ta nakrętka to papierek lakmusowy pozwalający odróżnić normalnych ludzi z przeciwstawnymi kciukami od #!$%@? zwierzaków leśnych, ci pierwsi ogarną temat bez problemu a ci drudzy się ochlapią albo rozwalą sobie tętnicę i się wykrwawią przy próbie odkręcania
  • Odpowiedz
  • 0
@Meregle Wcześniej jak brałem małego łyka, to zawsze gubiłem nakrętki i taki niedopity napój się marnował albo musiałem na siłę pić i potem mi się chciało siku. Teraz już nie gubię nakrętek. Dziękuję ci UE.
  • Odpowiedz