Wpis z mikrobloga

Mireczki z #motocykle, jaki 125 cc polecacie na pierwszy motocykl do 12k? Z jakimi wydatkami na kombinezon, kask itd. mam się liczyć?
Przed kupnem planuję jeszcze zrobić kilku godzinny kursik by opanować podstawy do jazdy na tym sprzęcie z prawkiem B
  • 27
  • Odpowiedz
no niestety, wszystko od Niemca albo Francuza trzeba ściągać:(


@Podstarzaly_Mandalorianin: Szkoda w #!$%@?, bo powiem Ci szczerze, że jak mnie sporty w ogóle nie pociągają, żadne, tak Hyosung GT650R jak go widzę [tylko na YT, czy google grafika, bo na pewno nie na ulicy] to mi kolana miękną i to jest motocykl, który chciałbym mieć.Robi mnie wyglądem niesamowicie. Ale kiedys tu z jednym mireczkiem pisałem, który podobno miał okazje tym jeździć
  • Odpowiedz
@Zielony34: ja mało zabrakło a nie władowałbym się w aquile, nawet wuj z tym że jak ja kompletnie nie trawię czopperków/kruzerków to ten nawet spoko wyglądał, dobrze mi się siedziało, jeździł fajnie jak na 125, stan był OK, moto miało czystą historię, tylko cena się nie zgadzała i się ostatecznie nie zgodziła. I w sumie, teraz po latach to się nawet cieszę że jednak się nie wbiłem w to moto, bo
  • Odpowiedz
@Straszak_pl: Honda Varadero 125. Największa 125, więc nie będziesz wyglądał jak na rowerze. Wygodna pozycja, mocny (jak na tę klasę) silnik. Jeździłem 5 lat egzemplarzem z 2001 (są też nowsze). Maszyna nie do zarąbania. I można też pojechać w lekki teren :)
  • Odpowiedz