Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam ostatnio problemy z #dpd w #olsztyn?

Maile przychodzą ale bez numeru do kuriera. A jak już przyjdzie numer to dzwoniąc podobno do kobiety odbiera facet.

O tym że paczki wydawane są do doręczenia 3x zanim faktycznie wyjadą już nawet szkoda wspominać

Ale teraz pobili samych siebie

Bo podobno zrobili 2 próby dostawy. Oczywiście dostawy widmo bo nikt nigdy nawet nie pofatygował się pod mój adres. Nawet jednego telefonu od kuriera - nic. Jakbym mógł to sam bym zadzwonił ale nie podali telefonu do kuriera XD

Co za #!$%@? firma ja #!$%@?

#gownowpis #zalesie #kurier #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
@OCIEBATON ja czekałem w domu na kuriera DPD, nagle dostaje smsa, że próbował dostarczyć ale nikogo nie było w domu. Dzwonię i gość mówi że nie wie jak do mnie trafić. A potem powiedział żebym sobie sam odebrał przesyłkę w oddziale xD
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: też miałem problem. W ogóle nie dostałem maila od dpd ani żadnego smsa, w piątek wcześnie miałem wyjazd z miasta a się okazało że wtedy ten sobie zostawił paczkę pod drzwiami i se poszedł. Przeleżała tak 3 dni xd Na szczęście była no ale #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@OCIEBATON coś jest z Olsztynem i ich kurierami, niezależnie od firmy. Jak jeszcze tam mieszkałem, to miałem taką akcję że czekałem długo na jakieś zakupy z allegro których potrzebowałem na już, dlatego dopłaciłem do kuriera. Po kilku dniach zadzwoniłem do sprzedawcy. Okazało się że wysłał paczkę jeszcze tego samego dnia, wysłał nr trackingowy, i rzekomo to ja nie odbierałem paczki. #!$%@? pojechałem do ich bazy gdzieś przy Ostrzeszowie, żeby na miejscu się
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: u mnie nigdy nie było takich problemów, z każdej firmy kurierskiej dostarczają przy pierwszej próbie, paczki dla sąsiadki tez bez problemu podrzucają od razu do mnie, ale to może być też kwestia tego że obie dużo zamawiamy i po prostu kurierzy nas kojarzą.
Za to Poczta Polska zostawia mi awiza bez próby kontaktu więc jakaś równowaga zachowana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz