Wpis z mikrobloga

Dziś ostatni dzień w pracy i teraz pół roku wolnego. Za kilka miesięcy stuka mi 30tka i udało mi się osiągnąć polowego mojego celu życiowego jakim jest nie chodzenie do pracy.

Dzięki temu że się przebranżowiłem w pół roku zarobiam na cały rok. Więc od kwietnia do października będę zajmował się #ogrodnictwo

Wszystko oczywiście dzięki #minimalizm i skromnemu życiu, ale tyle co mam to mi wystarczy

#pracbaza
Dobry_Gospodarz - Dziś ostatni dzień w pracy i teraz pół roku wolnego. Za kilka miesi...

źródło: temp_file5875415864265314030

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Dobry_Gospodarz popieram! Też postanowiłam wyrwać się z normy i znalazłam sobie luźną pracę, gdzie co tydzień ustanawiam sobie grafik, pracuję 1-4 dni w tygodniu (zwykle 2 lub 3, czasami 1, jeśli akurat mam potrzebę odpoczynku czy jakieś sprawy do załatwienia, lub 4 jeśli akurat mam więcej wydatków i przyda się kasa). W dodatku nie mam problemu z wzięciem dłuższego wolnego jak chcę wyjechać na wakacje. Znalazłam swój idealny balans między życiem a
  • Odpowiedz
@asznysz @hetvai7 @Kucharzpiekarznekromanta ogólnie praca nie jest z tych wymarzonych, jeśli mowa o sam zawód. Po prostu kolekcjonuję zamówienia spożywcze, które klienci zamawiają do domu przez internet. Sama praca dosyć nudna (chociaż szybko zlatuje), nie rozwijająca i raczej bez większych perspektyw awansu (pewnie po czasie można zostać tym zarządzającym, ale nie wiem czy nie kosztem tego, co właśnie w tej pracy lubię, czyli bardzo dużą elastycznością czasu pracy). W pewnym momencie swojego
  • Odpowiedz