Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do pań. Spotykam się z dziewczyną. Zadała mi pytanie o „mój typ kobiety” jeśli chodzi o cechy fizyczne. Szczerze odpowiedziałem (pasuje ona do tego typu) i zapytałem, jaki jest jej. Speszona podała ni absolutną odwrotność mnie. Ja jasny blondyn, ona woli taki typ latynoski, jak Włosi, Hiszpanie.
Po co umawiać się z kimś, kto nie odpowiada Twoim upodobaniom?
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 32
  • Odpowiedz
@Japierniczek: Moze chciała żebyś przeczytał między wierszami - potrzeba do tego trochę odwagi. Więc zastanów się czy ona jest taka, że stawia na swoim i wgl że jest twarda. Takie laski się nie pierd*lą i w sumie jak uznają że nie chcą, to zazwyczaj już koniec.
Powiedz jak wygląda rozłożenie starań w tej relacji. Kto się jak i czy się stara?
Jeżeli, facet się zbytnio stara, to może odnieść mylne wrażenie,
  • Odpowiedz
@Japierniczek bo kobiety są trochę bardziej skomplikowane i nie podniecają się tylko i wyłącznie konkretnym typem wyglądu. Kobiety często lecą na cechy osobowości, albo jakieś elementy wyglądu połączone z cechami osobowości. U mnie jak patrzę w przeszłość na mężczyzn z którymi się spotykałam to to co mieli wspólnego z wyglądu to jasna tęczówka oczu i bardzo jasna karnacja a postura, waga czy wzrost to były przeróżne. Poza tym nie da się spotkać
  • Odpowiedz
Dlaczego kobiety wchodzą w relacje z mężczyznami, którzy wg nich nie są przystojni?


@Japierniczek: nie weszła z tobą w żadną relację tylko spotkała się. I dała wyraźnie do zrozumienia że nie jesteś w jej typie. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
nie podniecają się tylko i wyłącznie konkretnym typem wyglądu


@Kitku_Karola:
Zachowanie kobiet na aplikacjach randkowych pokazuje, że dla większości najważniejszy jest wygląd.

Istnieje mniejszość która zwraca uwagę na inne cechy, ale raczej nie należy do niej dziewczyna która się spotyka z OPem.
  • Odpowiedz