Wpis z mikrobloga

@Wezzore-04: Ty jesteś głupi czy je bnięty? Wariograf jako dowód? Przecież ten głupi koń ośmiesza się tylko. To prędzej rezonansem, zy tym eye detectorem miałoby sens badanie. Raz, ze każdy może odmówić, dwa że nie jest brany pod uwagę w sądzie. Ta strona serio przez debili od giertycha musi być opanowana. Robi on z tego wszystkiego cyrk.
A czy Sroka nie pytała Kaczyńskiego o wariograf i ten nie odmówił?

Jakoś
  • Odpowiedz
@Wiesmin: K---a a czy wy nie rozumiecie że tu chodzi o sposób? Szczerba potrafi prowadzić ze swoją komisją w normalny sposób przesłuchania. Joński także, a ten kretyn wyćiaga wariograf, który dowodem nie jest.
  • Odpowiedz
@pyra_wykop Myślałem że to Kochanek Admina, a to jakiś inny przygłup. Masz ty chociaż ćwierć mózgu? To ma być akcja w imieniu ofiar? Kaczyński na wariograf xdddd? Który nic w zasadzie nie wykaże i którego badanie jest dobrowolne? Wiesz jak takie presłuchanie wygląda? Wiesz że on kłamstw nie wykrywa tylko rekacje organizmu, a opinie na ten temat wygłaszcza chłop przeprowadzający badanie? Wy od Giertycha jesteście naprawdę ułomni. Jakby chciał pojechać PIS,
  • Odpowiedz
@ara-raaa: To na pewno do mnie?

Ja tylko wytknąłem Ci perfidne kłamstwo. Nie wiem czy jest sens czytania czegokolwiek twojego skoro zaczynasz od oczywistego kłamstwa.

Przeproś za nie, zrozum, że kłamałeś, lub się myliłeś (jestem optymistą, wolę głupotę od kłamstwa) i wtedy możemy zacząć rozmawiać.
  • Odpowiedz