Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

staram się coś ugrać przy kredycie, bo ciągle obiecują obniżki, a ja bez przerwy widzę podwyżki na kredycie. Jest taki doradca, ma kupę opinii, ale coś dla mnie gościu jest zbyt piękny, żeby był prawdziwy.
W dodatku skontakowałem się tam do niego to dostałem taką odpowiedź, nie spotkałem się, żeby ktoś maila pisał jak jakiś mlm albo jak jakiś fanpage koksa z internetu.
No zapaliła mi się czerwona lampka i jakby ktoś mógł pomóc mi gościa zweryfikować czy warto się pchać w pomoc od niego czy nie??
#kredyty #nieruchomosci #kredyt #wibor #pytanie
paluszki_rybne - Hej Mirki,

staram się coś ugrać przy kredycie, bo ciągle obiecują o...

źródło: 434691172_433736515803340_6344665473558250247_n

Pobierz
  • 10
@paluszki_rybne czekaj, dobrze rozumiem, że wziąłeś kredyt, ale teraz wierzysz, że jakiś koleś Ci magicznie obniży oprocentowanie? I to nie przez refinansowanie kredytu tylko „usunięcie tego wskaźnika WIBOR z umowy kredytowej”? xDDD
@paluszki_rybne no tylko się upewniam, czy dobrze rozumiem, bo to poziom odklejenia rzadko spotykany w praktyce.
Nie, nikt Ci magicznie nie usunie WIBOR-u z kredytu. Sponsorowane artykułu pseudokancelarii tego nie zmienią. Widziały gały co brały.
Swoją drogą najpierw narzekasz, że miniratka rośnie, a jak wyszło, że robisz z siebie naiwniaka, to nagle pytasz „dla kogoś”? xD
@paluszki_rybne: Raczej spodziewaj się większej ilości takich ogłoszeń:

Choć bankom przybywa powództw o sankcję kredytu darmowego (w sądach jest ok. 10 tys. spraw), wciąż przeważają wyroki korzystne dla sektora. A mimo to do Polski, twierdzą źródła money.pl, na te walki dla kancelarii płynie sporo amerykańskiego kapitału. W zamian za udział w przyszłych zyskach fundusze pożyczają lokalnym firmom pieniądze na rozpędzenie tego biznesu.

https://www.money.pl/banki/wolna-amerykanka-jak-kancelarie-zarabiaja-na-zadluzonych-polakach-i-nie-tylko-7009898437147552a.html

Nie wiem czy to scam, ale kancelarie nie