Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

" Michał do Oskara: Ja myślę, że ty się w życiu na@#$eś. Myślę, że, masz za sobą powyżej 1300 stosunków
Ola: A jak, ty to policzyłeś Michał?
Michał: Prosty sposób. Liczysz włosy na brodzie, później mnożysz przez kolczyk i razy uszy. I wychodzi" XD Michał to jest mistrz 😂❤️

Na sesji zdjęciowej, komentarz Agnieszki, że teraz to po tych zdjęciach, jak to się nie "zbliżyła" do Jedrasa, nikt nie powie, że nie pozwala na nic. Od razu jak weszła, zaczęła gadać, jak to sie musieli calować itp....Dosłownie jakby się śmiertelnie poświęciła odpychając na chwilę tą wielką odrazę do niego....XD
Serio, czekam po prostu na to, jak Jędrzej zostawi tą Judaszkę w końcu...tylko narazie wątpię w to...Ja widzę, że on jest cholernie lojalny i wie, że jego jedna szansa jest to, że Aga sama go uwolni o tej prawie krwią zlożonej przysięgi. Ale Judaszka ma wywalone na uczucia Jędrasa. On ją brzydzi, ale ma być ze mną, bo nie mam innych opcji. A Jędrek, akurat miałby jakieś możliwości coś zbudować, chociaż nie chce mi się wierzyć, że on też podoba się Olce, ale no tak czy siak...

Moto, Moto, jak zwykle tragedia. Niewazne, że wszyscy mu mówią, jaki jest toxic. Nieważne, że sytuacja się powtarza tak, jak z Luzizą, chociaż sam twierdził, że do Ady coś poczuł, więc powinno być lepiej, inaczej. Jednak on jest jaki jest, więc jest, jak jest. Nieważne. Wszyscy dookoła są @#$@!*, a on jest bez skazy, zero do zarzucenia, żadnej winy. Na to już nie ma ratunku po prostu. I każda normalna laska skonczyłaby jak Luiza, czy Ada.

Dominika... znowu wybrała wbrew sobie. Wbrew temu, czego chciała, co jej się bardziej podobało, jaralo ją. To widać nawet na drugi dzien, jak rozmawia z Oskarem po sesji, jak zapytał, czy widziałaby tu Kubę. Bez ściemy przyznała, że tak i, że pewnie by się całowali. On myślał, że niby to z inicjatywy Kuby, a ona sama go poprawiła, że nie, żeby ją zmuszał tylko tak naturalnie na pewno by wyszło. Ja już nie ogarniam. Bo ona z jednej strony wydaje się taka, że pójdzie w to, w czym lepiej się bawi, a jednak wybiera inaczej 🤦 Grupa powiedziała swoje, ona wielką obserwatorka. Może i Kuba przesadzał już na końcu z tymi gadkami w stylu, jak to on nie jest za nią cały sobą i sercem i w ogóle wszystkim, to jednak myśle, że ona mu się serio podobała, ale nie był sobą...

Dla mnie Michał to złoto i chciałabym, żeby wygrał, ale nie z Natalią...Dla mnie najlepsza miał parę z Jessi. Teraz najlepiej, jakby wygrał sam 😂
  • 2
  • Odpowiedz
@Nirnae: no właśnie panowie nie mówię motomoto że jest on toxic . Nikt nie ma odwagi/ chęci/ nie widzi problemu żeby go uświadomić . Bo ofc ze zdaniem dziewczyn się nie liczy bo księżniczki atencjuszki
  • Odpowiedz