Wpis z mikrobloga

@aczutuse nie zapraszamy, za dużo tu już ludzi, a tak serio to jest miodzio. Pełny rozstrzał wieku. Dziwne pytania zadajesz. To stolica województwa, pod względem usług i lekarzy jak każde wielkie miasto. Ludzie na pewno milsi niż w Krakowie. Tam w korkach nikt Cię nie puści i będą trąbić wiecznie. W Kato kulturka na drodze. Nie znam innego dużego tak zielonego miasta.
  • Odpowiedz
@aczutuse: 1. Nie wiem jak dla chłopa,2. Dostęp do usług ok 3. Liczba lekarzy ok 4. Średnio. Ja nadal odczuwam oddech sebixow 5. Zależy od dzielnicy. Jak masz dzielnice studencką to masz dużo młodych są też dzielnice pełne dziadków. Życie towarzyskie jest średnie bo centrum to raczej patola. Mariacka od biedy z desperacji ujdzie. Ja jako 30 lvl wolę pić u siebie na osiedlu xd
  • Odpowiedz
  • 0
@proud2bpolish @szynszyla2018 czyli centrum unikać bo mnie zbijom?
Kiedyś podjechałem autem na minuty panka e centrum spojrzałem się na 2 podstarzałych łysych sebixow. Oni na mnie i jak wróciłem to lusterko nie miało obwoluty xD no chyba że nie zauważyłem wcześniej ale beka z sebixow jeśli to rozwalili. Panka popsuli bo się chłop popaczal na nich xD
  • Odpowiedz
@aczutuse: Katowice to stolica drugiego najludniejszego i jednego z najbogatszych województw, oczywiscie, że jest dobry dostęp do usług i lekarzy ;) Nieruchomości duuuuzo tańsze niż w Krakowie, a jednocześnie sporo opcji pracy i rozwoju. Ludzie milsi niż w Krakowie. Co do młodych is tarych - zależy od dzielnicy kogo więcej, ale młodych sporo.
  • Odpowiedz
@aczutuse co?! Xd jak w każdym mieście znajdzie się jakieś osiedle, gdzie nocą lepiej się nie szwendać, ale centrum jest bezpieczne. Nie zliczę wieczorów, nocy spędzonych na centrum. Po alkoholu, czekając na autobus. Jak ktoś szuka problemu to go znajdzie. Katowice to obecnie jedno z lepszych miejsc do życia. Mam porównanie z Krakowem, Warszawą i Trójmiastem.
  • Odpowiedz
@aczutuse: jak miałem z powiatowego wyjechać na studia do Katowic albo Wrocławia to wybrałem Kato (przez pewne osobiste względy, inaczej padłoby na Wrocław) po prawie dekadzie jestem zadowolony ze tak wyszło, głównie przez to że ceny mieszkań są w #!$%@? niższe i doceniam to że Katowice nie są w ogóle turystyczne. Dostęp do usług, lekarzy (medicovef) czy sklepów bez żadnych zarzutów.
  • Odpowiedz
@aczutuse: Jest git. Powiedziałbym, że powietrze czystrze i spokojniej niż się spodziewałem.
Pytanie jeszcze w jakiej branży pracujesz, ale jak klikasz w kąkuter i coś niecoś potrafisz to powinni tu godnie wynagrodzić chuopa.
  • Odpowiedz
@aczutuse: Pendolino do wawy jedzie 2.5h jakby kazali ci hybrydę robić, podobnie do Krakowa w 1h dojedziesz - rynek pracy klikacza jest szeroki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z polkami to nie wiem bo ja przegryw wycofany z rynku matrymonialnego, ale chyba da się znaleźć normalną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@aczutuse: nie testowałem, bo już 5 lat jestem ze swoją myszą.
Myślę, że jak chuop dobrze poszuka to coś tu znajdzie. Jak nie Polkę to Ukrainkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gisot: Potwierdzam, bez problemu da się znaleźć hybrydę w Krakowie mieszkając w okolicach Kato. Ja jeżdżę raz na 2 tygodnie i jest git.
  • Odpowiedz
@aczutuse do tego co ludzie piszą wyżej dodam, że na Śląsku można się nie zorientować kiedy przejechałeś przez kilka miast bo wszystkie ze sobą bezpośrednio graniczą.

Także możesz śmiało pracować w Kato, a mieszkać w tańszym mieście obok.
  • Odpowiedz