Wpis z mikrobloga

@kwasixx: mi na światłowodzie gierki online, pobieranie/udostępnianie plików działają bez zastrzeżeń, za to taki Youtube często nie idzie płynnie w jakości powyżej 720p, a czasem ma problem nawet z 360p. Filmy na Streamable często również są pokazem slajdów
  • Odpowiedz
armowy lot luksusowym helikopterem (max. 8 osób)? Cała impreza zaczyna się w sobotę rano.

Start Szczecin i przelot do Londynu, gdzie jemy śniadanie i mamy godzinę na zakupy.

Potem przelot do Dublina, Lekkie zwiedzanie i wizyta w


@kwasixx: jak włączyć takie statystki?
  • Odpowiedz
  • 0
@amn1337: no, ale w momencie pojawienia się tego komunikatu w prawym górnym rogu mam właśnie jakiegoś laga zawsze.

A w ustawieniach "telemetria" mam ustawione, żebym dostawał komunikat o każdorazowym lagu czy spadku fps.
  • Odpowiedz
@kwasixx: to masz komunikat z grafiki, 115 ms oznacza, że klatka obrazu tyle się generowała, więc to będzie zauważalne. Jak grasz na 200 fps to wskaźnik ten będziesz miał w okolicach 5ms. Szukałbym problemu z kartą/sterownikami
  • Odpowiedz
  • 0
@amn1337: a znasz jakiś problem, który wykryje mi co jest nie tak? Z innymi grami nie mam żadnego problemu, nawet te z wyższymi wymaganiami niż CS2.
  • Odpowiedz
@kwasixx: Ja mam od nvidii, ale zbadałem trochę temat i w internecie piszą, żeby pozmieniać i potestować sobie ustawienia reflexa. Ja jeszcze w sumie tego nie robiłem, ale to jak na razie jedyny trop, który znalazłem.
  • Odpowiedz