Wpis z mikrobloga

Ten kraj został tak spolaryzowany, że nie można już krytykować rządu, bo jesteś PiSowcem xD Przecież nikt nie mówi, że trzeba popierać PiS, ale im większe niezadowolenie i krytyka, tym większa szansa, żę następnym razem ktoś dwa razy pomyśli, zanim zacznie odwalać takie akcje. Na szczęście są jeszcze w tym kraju dziennikarze, którzy zachowują jakieś minimum obiektywności i będą naciskać. Już "afera wiatrakowa" pokazała, że presja ma sens.

Nie popieram PO, ale uważam, że koniec końców nie są tak skrajni i zamknięci na opinię ludzi i chyba będzie im chociaż odrobinkę zależeć na tym, by nie wywrócić się na głupi ryj na samym starcie rządów, bo nie mają takiego betonowego poparcia jakie miał PiS 8 lat.

#polityka #nieruchomosci
  • 5
  • 0
@emasele: Ale PiS już nie rządzi, więc nie ma sensu dawać im atencji, bo samo dawanie atencji im robi dobrze. Ludzie powinni mieć świadomość, że najważniejsze są interesy obywateli, a nie partii i krytyka jednych nie oznacza poparcia drugich. Sam byłem długoletnim fanbojem Konfederacji, dopóki nie zawiedli mojego zaufania i dzisiaj patrzę na to wszystko chłodno, to mnie cisną od symetrystów.

Ogólnie po poparciu dla Konfy/3D widać, że ten elektorat (nie
Zgadzam się, ja jestem wyborcą koalicji, ale widzę niezadowolenie z niektórych działań rządu. Mi się najbardziej nie podoba, że wymijają temat CPK i na siłę chcą przepchnąć kredyt 0%. Wywołują przez to niepotrzebne zamieszanie, którego można było łatwo uniknąć.


@Koziom: mam podobnie. Nie był to idelny wybór, podejmują masę głupich decyzji, tak jakby potrzebowali głosów na już, mimo że dopiero rozpoczęli kadencję.

Mimo wszystko wyobrażam sobie jak można udawać, że PiS