Wpis z mikrobloga

@loczyn: pod jednym warunkiem: organizator na wstępie odetnie się od pis.

Jeśli protest miałby się równać z poparciem pis, dziękuję, przeżyje. Uważam te manipulacje cen za jedną z najgorszych rzeczy ostatnich lat i zdecydowanie NIE pałam sympatią do obecnego rządu. Ale pis zepsuł mi tak wiele krwi przez zeszłe 8 lat, że nie poprę ich choćby mi wpłynął na konto milion dolarów.
@loczyn: Bez ściemy - poszedłbym. Byle był to protest w tej sprawie a nie manifestacja poparcia dla Lewicy albo Konfederacji (chyba, że ten postulat by ich zjednoczył, wtedy tym bardziej chciałbym tam być for lulz)
  • 0
Bez ściemy - poszedłbym. Byle był to protest w tej sprawie a nie manifestacja poparcia dla Lewicy albo Konfederacji (chyba, że ten postulat by ich zjednoczył, wtedy tym bardziej chciałbym tam być for lulz)


@olewales: Taki mam plan, póki co powoli ludzie z Razem zaczynają mi odpowiadać na moje wezwanie. Do Konfederacji też będę pisał.
  • 1
Dodajmy babciowe, 800+, niedziele niehandlowe, podatek belki. Jak to mówią, młodzi wytrzymają... To nasz najtwardszy elektorat.


@maradero: Na spokojnie, na razie chcę tylko kilka punktów:
1. Likwidacji wszelakich dopłat do kredytów
2. Wycofaniu się z tej propozycji o zmniejszeniu ilości miejsc postojowych w nowym budownictwie.
3. Usunięcie Krzysztofa Hetmana ze stołka ministra
  • 0
Nie, bo bede korzystac ¯\(ツ)/¯


@thefutureisnow: Nie, bo będę przepłacać*

Pamiętaj, że nieważne jaka rata, liczy się też ile będziesz miał kapitału do spłaty.
Chyba lepiej mieć np 500k zamiast 700k?
  • 1
@thefutureisnow: Powiem inaczej - niemiałbym nic przeciwko, gdyby nawet rząd dawał Ci te 2-3k do ręki. Tymczasem oni zmniejszają Ci ratę kredytu tym, że transferują te pieniądze do zagranicznych banków...
20 mld poleciiiii