Wpis z mikrobloga

@BKZGlamrap: PIS ma tak wiernych akolitów wśród ukraińców ze wchodu, g0rali i generalnie ze wschodu że ich już nie da się przekonać. Żadne afery ich nie ruszają nic tam już nawet nie chodzi o to że PIS daje a oni rzeczywiście mają sprany łeb i zawsze będą głosować na PIS. Tusk nie ma czego tam szukać a co dopiero fajnokatolik Czadownia
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: Ja jak byłem w tamtym roku u pewnego nadleśniczego w gabinecie to wisiał kaczyniak w centralnym punkcie, żeby nikt przypadkiem nie przeoczył

Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak niektórzy mają sprane łby. Mówić o nich sekta to jak nic nie powiedzieć
  • Odpowiedz
Ja jak byłem w tamtym roku u pewnego nadleśniczego w gabinecie to wisiał kaczyniak w centralnym punkcie, żeby nikt przypadkiem nie przeoczył


@Kiedys_Mialem_Fejm: nadleśniczy to chyba najniższy w LP stołek mający znaczenie polityczne i nie jest tajemnicą, że zmiana władzy oznacza czystki w LP wśród nadleśniczych i wyżej. Bardzo możliwe, że gościu zawdzięcza kaczorowi i jego ludziom stołek i również dość możliwe, że już nie jest nadleśniczym XD
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: bingo. Teraz został pewnie inżynierem nadzoru w Wólce Dolnej, albo zastępcą tamże lub specjalistą do spraw niepotrzebnych w RDLP i czeka na powrót kaczora lub jemu podobnych do władzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz