Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm w tv właśnie leci transmisja z początku posiedzenia Rady Ministrów. Zawsze jak Tusk tam wchodzi i się z nimi wita to mam wrażenie, że ci ministrowie czują się tam jak nieprzygotowany uczeń na lekcji gdy nauczyciel zaczyna wzywać do odpowiedzi xD połowa z nich ma miny wystraszone żeby czasem kierownik się do nich o coś nie przywalił xD
  • 16
via Android
  • 0
@TS_X9 jprdl ale wniosek xD Tusk jest znany z tego, że w pracy jest raczej typem trzymającym współpracowników krótko. U niego nie ma, jak u Morawieckiego, że ktoś będzie wykazywał się niesubordynacja i wyjdzie przed kamery nazywając swojego szefa miekiszonem. Tutaj na być niegasnący ogień pracy i pełne oddanie sprawie. Z miernot to zbudowany jest cały PiS. Chociaż już słychać głosy, że Tusk chce się pozbyć paru obecnych ministrów bo nie spełniają
via Android
  • 0
@galicjanin o widzisz, a podobno Tusk z Sienkeiwicza tak średnio jest zadowolony. Mial większe oczekiwania co do skuteczności załatwiania sprawy TVP. Co prawda zaczyna to iść w dobrym kierunku ale niesmak pozostał. Podobno wysoko stoją notowania Szlapki czy Połczyńskiej-Nałęcz
@szychun trochę to zajęło, ale jednak w KRS jest już wpis, że TVP jest w stanie likwidacji, więc sprawa już ostatecznie załatwiona. Facet miał tylko to za zadanie, a w nagrodę dostać biorące miejsce na liście do Europarlamentu.
@szychun: dobra beka co macie w głowach tuskoboty XD powiadasz ogien pracy więc daj tutaj jakieś ciekawe przykłady ustaw złożonych przez pierwsze 4 miesiące - złożona została jedna ustawa i poszło jedno weto. Rząd powinien pracowac czyli przygotowywać ustawy i je składać, tymczasem jest złożona 1 ustawa XD
via Android
  • 2
@TS_X9 ale mnie wkurza takie gadanie o jakichś tuskobotach, fajnopolakach i uśmiechniętej Polsce. Jak coś będzie źle to nie mam zamiaru się kryć z krytyka. Tak - ilość projektów ustaw jest mała i mam oczekiwania wobec intensywności prac. Nie gadaj jednak, że nic się nie dzieje. Duda blokuje i wetuje co może, cały czas są dokonywane zmiany w SSP czy innych instytucjach, kasa z UE odblokowana a relacje z innymi krajami są
@szychun: wieje hipokryzją skoro piszesz że:

Tutaj na być niegasnący ogień pracy i pełne oddanie sprawie.

a z drugiej strony

Tak - ilość projektów ustaw jest mała i mam oczekiwania wobec intensywności prac.

Do dzisiaj część wiceministrów nawet nie ma rozpisanego zakresu obowiazkach więc o jakim ogniu Ty piszesz? Duda to inny temat, on ma prawo wetować i to jego odpowiedzialność jak dostałby dobry projekt i zawetował. Koalicji nawet nie chce
via Android
  • 0
@TS_X9 nie widze tutaj żadnej hipokryzji a raczej dostrzegam naginanie rzeczywistości przez Ciebie. Przecież napisałem, że Tusk wymaga pewnych standardów i się wścieka na wielu ministrów/wiceministrów, że ze swoich obowiązków nie wywiązuje się prawidłowo? Nie zgadzam się jednak ze stwierdzeniem, ze to rząd ludzi niekompletnych.
@szychun: To jak wytłumaczysz fakt że Tusk wymaga pewnych standardów a te standardy są olewane przez ministrów? To idzie ta praca czy nie idzie bo nie widać ani rezultatów ani żadnego planu naprawczego
via Android
  • 0
@TS_X9 strasznie placzesz i chcesz mi na siłę wcisnąć przyznanie Ci racji, w którą być może sam nie wierzysz. Ma swój standard, ktoś go nie przestrzega to go ciśnie. Nie dobije do niego w ogóle to się z nim pożegna ¯_(ツ)_/¯ nie wiem co chcesz więcej usłyszeć. Posłuchaj, poczytaj trochę o obecnej sytuacji w koalicji i dowiesz się kto jest na cenzurowanym i kiedy najwcześniej moze wypaść z rządu. Oczywiście do tego