Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy myślicie, że po wprowadzeniu tego "wspaniałego" kredytu 0% wy*bie ceny w mniejszych miastach tak samo jak w większych? Mam na myśli mniejsze wojewódzkie jak #rzeszow lub powiatowe do 100k. Dostałam propozycję pracy, 3k netto więcej, praca zdalna, bardziej rozwojowa dziedzina, ale pierwsza umowa na 6 miesięcy. Zaczynać mam w czerwcu. Boję się, że w tym kraju zanim dostanę umowę na nieokreślony to rynek zwariuje do reszty, a z drugiej strony to moja szansa, żeby przejść z januszexu do normalnej firmy i lepsze zarobki (4k vs 7k). Kupować teraz? Czekać? Nie muszę mieszkać w top5. Robię studia i za 3 lata będę miała zawód, który da mi pracę wszędzie, a chciałam myśleć już o czymś swoim.
#nieruchomosci #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim program zakłada gwarancję 20% wkładu, nie więcej niż 100k. Zakładając 56mkw po 7.5k/mkw w powiatowym, wychodzi 84k wkładu, zatem będzie mozna sobie kupić mieszkanko bez wkładu ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpowiedz sobie sam co to zrobi z cenami.

W sumie to pompa w powiatowych może być większa niż w wojewódzkich, bo gdyby ktoś chciał mieszkanko 55mkw z urządzeniem w mieście typu Kraków, Wwa czy Wrocław, to potrzebuje