Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #afera #wykopefekt
Temat tej ustawy nie może przycichnąć! Rozsyłajcie maile do polityków, gazet i youtuberów. Trzeba nagłośnić, że nikt nie chce tego programu prócz deweloperów.

Ba, gdyby tylko ktoś zechciał zorganizować protesty, to jestem pewny, że chętnych nie zabranie!

To nie jest kraj dla ludzi.
  • 8
  • Odpowiedz
@cyberhero: zobacz sobie w trendach na x'ie - ten temat nie rezonuje. Interesuje bardzo małą liczbę osób w której duża część go popiera bo zamierza skorzystać bo widzi że to ich ostatnia szansa na własne M.
  • Odpowiedz
Ba, gdyby tylko ktoś zechciał zorganizować protesty, to jestem pewny, że chętnych nie zabranie!


@cyberhero: sądząc po tym w ilu miastach je ogłoszono to nie ma dosłownie nikogo kto by się tym przejął na tyle żeby zrobić cokolwiek poza anonimowym płaczem w internecie
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: ja, mimo że skorzystałem z bk2%, programowi byłem przeciwny, to samo z obecną wariacją od PO. Ceny wzrosną, developerzy się nachalią, a zwykli ludzie niech się męczą.
Zamiast wprowadzić kataster i ograniczyć zakup mieszkań przez fundusze idziemy w stronę głaskania ich po główce, okraszając to propagandą pomocy w zakupie własnego mieszkania.
  • Odpowiedz