Wpis z mikrobloga

"chcesz szacunku, szanuj siebie" - zgadzam się z tym i sama bym tak nauczała, a później zawsze jestem #!$%@?ą ostatnią, która wszystko wybacza, wszystko odpuszcza, nie chowa uraz i durnych fochów itp. i każdy mój bliższy znajomy czy rodzina wie doskonale jaką piz... jestem w tej dziedzinie. i sobie pozwala za każdym yebanym razem.
k mac ehh

#gorzkiezale #feels
  • 7
  • Odpowiedz
Olaboga, rak, akceptacja, czy wchodzenie w nowe srodowisko, ma ,za sobą jamies wynatutzeni
Ogolnie #!$%@? spraws
  • Odpowiedz
sama bym tak nauczała, a później zawsze jestem #!$%@?ą ostatnią, która wszystko wybacza, wszystko odpuszcza


@serio_serio: Z jednej strony "szanuj siebie", z drugiej piszesz o sobie, że jesteś " #!$%@?ą ostatnią" - chyba tu jest problem, a cała reszta to tylko konsekwencja
  • Odpowiedz
@serio_serio: ale wiesz, za każdym razem jest jednak lepiej bo wiesz co robisz źle i w końcu zaczniesz być asertywna. Jest tylko jeden problem, ci sami ludzie którzy teraz uważają Cię za frajerkę zaczną uważać Cię za obrażalską, pretensjonalną i bez dystansu i będą Ci to wmawiać. No ale coś za coś.
  • Odpowiedz
  • 1
@Desire22: to nie tyle kwestia wchodzenia na głowę co świadomości braku większych konsekwencji za różne rzeczy, chociaż w sumie może i to rodzaj wchodzenia na głowę heh pewnie racja
  • Odpowiedz