Wpis z mikrobloga

@NiszczycielKredyciarzy: Nie wiem jak teraz, ale na B2B pare lat temu, jak księgowa wypisała KPIR oraz PIT w PLN to bank uznawał dochód jako PLN. A to że dostawałeś przelew w walucie na walutowe, sprzedawałeś walute i przelewałeś sobie na konto firmowe PLN... to nikogo to nie obchodziło. Podatki i ZUS też płąciłeś w PLN. W imie zasady "robili" tak wszyscy i niedochodziłem szczegółów :)
  • Odpowiedz
No dziwne, żeby od większych pieniędzy nie płacić kwotowo większych podatków


@Iskaryota: no bo jak wiadomo, jak zarabiasz 15k to twoje koszta dla społeczeństwa są 3x większe niż kogoś kto zarabia 5k więc powinieneś płacić 3x tyle. Takie osoby 3x częściej są okradane, 3x więcej poruszają się po drogach, mają 3x więcej emerytów i rencistów w rodzinie do utrzymania i 3x częściej dostają raka od czytania takich bredni xD

Twój program
malinq - >No dziwne, żeby od większych pieniędzy nie płacić kwotowo większych podatkó...

źródło: burn-meme

Pobierz
  • Odpowiedz
@malinq o widzę pan 15 letni konfederata, albo upośledzony.
Podatek procentowy to nic złego, jako społeczeństwo powinniśmy się wzajemnie wspierać, ludzie zarabiający 4 tysiące miesięcznie nie budują gospodarki. Oczywiście progi podatkowe to już gruba przesada, ale nie o tym teraz mówimy.
  • Odpowiedz
o widzę pan 15 letni konfederata, albo upośledzony.


@MichalStroz: 15 letni konfederata który na partię okołokorwinowe ostatni raz głosował w 2015 i przestał jak zobaczył co korwiniści robią z subwencją.

Nie wiem ile masz lat, ale sam zaświadczyłeś o pewnym fakcie. Twoi rodzice nie poświęcili Ci wystarczająco dużo czasu, abyś zrozumiał, że zaczynając wypowiedź od rzucania w kogoś wyzwiskami wystawiasz opinię sam sobie.

społeczeństwo powinniśmy się wzajemnie wspierać


@MichalStroz: powinniśmy
  • Odpowiedz
twoje koszta dla społeczeństwa są 3x większe niż kogoś kto zarabia 5k więc powinieneś płacić 3x tyle


@malinq: Daj jeszcze miliard razy xD. W rzeczywistości różnica w opłaconym ZUSie dla UoP 7k brutto (5 na rękę) vs B2B 15k netto (10k na rękę) na liniówce to POTĘŻNE 7 tysiące złotych. To jest zaledwie 50% więcej. No ale biedni informatycy do wszystkiego dopłacają :(((
  • Odpowiedz
Korwin wciąż w tobie silny


@Iskaryota: Jak w Tobie chęć pokazania jak bardzo mało czasu mieli dla Ciebie rodzice, skoro jedyny twój argument to rzucanie ad personam nawiązujący do polityka do którego moje ostatnie sympatie wygasły 9 lat temu. Rodzice nie mieli czasu, żeby wytłumaczyć czym jest merytoryczna wymiana argumentów? Czy to nie kwestia czasu, a wykształcenia, a właściwie jego braku? Sam sobie odpowiedz na te pytania.

  • Odpowiedz