Wpis z mikrobloga

Najważniejsze sprawy w Polsce według wyborcy tuska:
- aborcja
- trawa

Co za głupi naród. Najarac się i wyskrobac, a was w tym czasie rudy bedzie zapinal od tylu xD Jak niewiele wam trzeba do szczęścia, baranie łby.

Z was trzeba wycisnąć ostatnia zlotowke, musicie zrec gruz i piach, żeby cokolwiek do tego pustego łba trafiło (chociaż za 8 lat i tak zapomnicie).

Rolnicy też pokazali, że nie potrafią myśleć. Te 60% Pisu sprawi, że to koniec z ich śmiesznymi protestami, #!$%@? z wami rolnicy, mam nadzieję ze wam wszystko zabiora.

A co do konfy. Też mi się wiele rzeczy nie podoba i mają bardzo dużo pracy przed sobą. Popieralem wyebanie Korwina i cieszę się z jego 1.5%, bo miejsca takich wykretow powinno być w wariatkowie. Licze, ze ta partia kiedys "dorosnie" dlatego innej alternatywy nie widze.

A na platformerskiego złodzieja nie zaglosuje nigdy, nawet po wprowadzeniu kwoty wolnej (co nigdy nie nastapi). Nie wszyscy ludzie jak wy (wyborcy ko) sa do sprzedania za kawalek pizzy ;)

#wybory
dzkeson - Najważniejsze sprawy w Polsce według wyborcy tuska:
- aborcja
- trawa

Co z...

źródło: orca-image--1737534195

Pobierz
  • 30
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dzkeson Najważniejsze sprawy w Polsce wg wyborcy Konfederacji? Konfederacja Gietrzwałdzka, Intronizacja Jezusa na króla Polski, owady jadalne, zakaz jeżdżenia starym dieslem za 10 lat. Co warto dodać, to w poprzedniej kadencji temat aborcji też był priorytetowy dla Konfederacji, która czynnie zajmowała się zaostrzeniem prawa absorpcyjnego. Jakoś wtedy aborcja nie była tematem zastępczym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 0
@massbombing_return: zapytaj dowolnego wyborce ko dlaczego na nich głosował.

Przykładowa rozmowa będzie wyglądać tak:
A: Dlaczego głosował Pan na KO?
B: Bo są super i Polska się rozwija i w ogóle
A: A jakie postulaty się Panu podobają?
B: Noo wszystkie!
A: A jeden konkretny?
B: yyyyyyy yyyyy yyyyyy no ten no yyyy no tak z głowy to nie pamiętam XD

Jesteś w stanie podać mi chociaż 3 argumenty poza tym
Najważniejsze sprawy w Polsce według wyborcy tuska:

- aborcja

- trawa


@dzkeson: a wiesz to bo przeprowadziłeś badanie z którego wyniknęło, że druzgocąca większość wskazuje te dwie kwestie jako najważniejsze? Podlinkujesz?
zapytaj dowolnego wyborce ko dlaczego na nich głosował.


@dzkeson: głosowałem na KO choć nie czuję się częścią ich stałego elektoratu, to kwalifikuję się jako wyborca? jak tak to AMA
przeczytaj komentarz wykopka-tuskowyznawce który podpialem do posta. Narracja każdego z was jest taka sama


@dzkeson: no ja bym się pod tym nie podpisałem ani nie podpiszę, więc łżesz xD
  • 0
@malinq: To odpowiedz mi w takim razie jaśnie panie co sprawiło, że na nich zagłosowałeś? Jaki postulat Cię przekonał?

Ps. Chodzi mi o program, a nie odsunięcie pisu od władzy
Jaki postulat Cię przekonał?


@dzkeson: żaden. Porównałem sobie jak wyglądały lata 2007-2015, jakie decyzje były podejmowane, jak wyglądała polityka zagraniczna, jaki był poziom debaty publicznej i stwierdziłem, że było to lepsze od lat 2015-2023, a już szczególnie 2019-2023.
  • 0
@malinq: Ja też sobie porównywalem i dla mnie jedne i drugie rządy były fatalne. W jednym się rozkradalo co się da, a w drugim mielismy rzady autorytarne.

Ale wiesz. Gdybym musiał wybierać czy wolę zezrec gowno konia czy krowy to wolałbym nie jeść.