Wpis z mikrobloga

TRZASKOWSKI NIE POZWOLI MI WJECHAĆ DO WARSZAWY MOIM 20-LETNIM PASSATEM 1.9 TDI, CHOCIAŻ I TAK TAM NIE JEZDZE. SKANDAL !!!!


@Tylko_Seweryn: Tylko zasady SCT obiektywnie są złe i jedyne co wykluczają to osoby biedniejsze, założę się, że to podpisali bez czytania. W dodatku to niewiele ma wspólnego z ekologią, bo nowy SUV nie tylko będzie emitował więcej CO2 (a także NO, jeśli dajmy na to stare seicento jest przerobione na LPG)
TRZASKOWSKI NIE POZWOLI MI WJECHAĆ DO WARSZAWY MOIM 20-LETNIM PASSATEM 1.9 TDI, CHOCIAŻ I TAK TAM NIE JEZDZE. SKANDAL !!!!


@Tylko_Seweryn: Nah to głupia ustawa.
Nie przez to że zablokuje dostęp wielu osobom.
Dlatego że nie zablokuje go prawie nikomu.
#!$%@? z całym systemem żeby zatrzymać 3% aut które i tak by w ciągu najbliższych 5 lat były wymienione.
To nie ma sensu. Szkoda hajsu z mojej kieszeni.
@Tylko_Seweryn: Ja mam beke z Warszawiaków i Łodzianinów jak wybiorą ponownie Trzaskowskiego / Zdanowską to jak strzelanie sobie w kolano. Odnośnie Trzaskowskiego to rozumiem FitFor55 jest akceptowalny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tylko_Seweryn: mnie trochę bawi to że spędzasz tyle czasu na „dyskutowaniu” o polityce na wykopie a i tak twoje poglądy to julkowe „PiS zły”- i z tego powodu zagłosuje na trzaska xD
@Tylko_Seweryn: A sami mieszkacie w Warszawie? Logika: ale fajnie, że się sami sabotujemy, bo to będzie komuś na złość. Wspaniali obywatele, więcej takich i będzie na pewno lepiej. Dużo wam chociaż płacą? Czy to tak dla ideologii dorobionej do posady w budżetówce?