Wpis z mikrobloga

W pierwszej na Sutryka, w drugiej też ( ͡ ͜ʖ ͡) jestem zwyklakiem, „enigmatyczne” afery Sutryka bez konkretów brzmią jak jakieś rzucanie gównem „a nóż się coś przyklei”.

Nie przeglądam jego Instagrama ani Facebooka, więc nie mam problemu „butnymi” uśmieszkami, które was tak triggerują xd

Proszę nie rzucać we mnie gownem, bo mam odmienne zdanie. Prezentuję wam moje spojrzenie na sprawę, bo wiele osób tutaj ma problem w zrozumieniu „kto głosuje na Sutryka”

#wroclaw
  • 20
  • Odpowiedz
@Tommy__ rozumiem, według mnie przy Bodnar to kolesiostwo będzie większe. Patrząc na jej biografię to ona się kompletnie nie nadaje na to stanowisko. Pracowała przez 2 lata u jakiegoś developera. Nie boisz się, że starzy znajomi postanowią odnowić kontakty, aby przepchnąć jakieś patodeveloperskie inwestycje?
  • Odpowiedz
@Nick_Login współczuję, że pomimo tego wszystkiego zdecydowałeś się kupić mieszkanie w takim miejscu, wsiadać w auto zamiast w tramwaj i na koniec narzekać że coś Ci się nie podoba. Masochizm ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
w tramwaj


@pawel-wlodkowic: XD XD XD

Niemal codziennie zrównuję się na jakichś światłach z jakimś tramwajem i zgadnij kto jest szczęśliwszy: ja z klimą i muzyką ustawioną idealnie wg aktualnego upodobania w czyściutkim samochodzie (odkurzałem dziś wieczorem), czy sardynki w tramwaju z niewydolną klimą lub ustawioną na pełną moc ze skrzeczącym "ARKADYYY KAPITOOOL". Do pracy mam 4 km, więc nawet w największych korkach jadę 40 minut, a przeciętnie 15. Do
  • Odpowiedz
@pawel-wlodkowic: Pozdrawiam zatem "wygrywa", wolę jednak swój domek. Tramwaj mam obok, ale ja nie lubię jeździć zbiorkomem. Trzeba nie mieć oczu, aby nie widzieć, że przez 6 ostatnich lat ulice we Wrocławiu były praktycznie nieremontowane. Może jak jeździsz SUVem to tego nie czujesz, ale jak masz bardziej sportowy samochód, to jazda jest ciągłym slalomem. Waligórskiego jest obecnie jak po wojnie, więcej dziur niż drogi.
  • Odpowiedz