Wpis z mikrobloga

Sąd przychylił się do wniosku o dozór elektroniczny, więc karę odbędę w domu.

Rozprawa trwała ok. 15 minut, sędzia, prokurator i mój obrońca byli jednomyślni i nie mieli zastrzeżeń, co do tego że w moim przypadku wsadzenie aresztu na trzy miesiące nie ma najmniejszego sensu.

Dzięki za słowa wsparcia od @elmer88 @kocham_cie @nt22 @r00t @mroz3 @myszczur @Al_Bundy

Osobom, które mi pocisnęły odpisałem w komentarzu do poprzedniego wpisu. Tak - macie wszyscy rację - zrobiłem komuś świństwo, a to w jakiej sytuacji wtedy byłem, nie jest żadnym usprawiedliwieniem.

Dodam jeszcze, że kilka miesięcy po akcji z Allegro ukradziono mi tego laptopa. Zrobił to "kolega" współlokatorki (typowa patologia, pijak i złodziej, ale taki prawdziwy, nie z dupy jak ja :P). Policja mimo otrzymania dokładnych danych (imiona i nazwiska, numery telefonów i dane z dowodu współlokatorki) nie poradziła sobie ze znalezieniem sprawcy i po dwóch miesiącach umorzyła postępowanie. Z tego co mi wiadomo, nawet ich nie przesłuchali. Oprócz laptopa ukradli mi wtedy kilka innych rzeczy, łączne straty wyniosły ok. 800 zł.

#jestemprzestepca #dozorelektroniczny
  • 16
Policja mimo otrzymania dokładnych danych (imiona i nazwiska, numery telefonów i dane z dowodu współlokatorki) nie poradziła sobie ze znalezieniem sprawcy i po dwóch miesiącach umorzyła postępowanie.


@paffnucy: Też miałem podobny przypadek, podałem nawet miejsce zamieszkania ale umorzyli.