Wpis z mikrobloga

  • 10
Jeśli ktoś zna jakieś inne tego typu "smaczki" to piszcie, bo bardzo lubię powracać i "przeżywać" na nowo ()
  • Odpowiedz
@stigmatic: tuż po komunii moje Wigry 3 przeszło wizualny tuning, dłuższy widelec, większe koło z przodu, na tył szeroka opona z BMX, długi fotel zamocowany na drucie z jakieś śnieżnej zabawki. Bujałem się po dzielni w ciemnych okularach jak Terminator...
  • Odpowiedz
Tyle lat mają dwa pierwsze Terminatory a wciąż nie przestają zaskakiwać.


@Saddam_Husajn: ja to zawsze jestem w szoku, jak sobie przypomnę, że pierwszy Terminator miał 6 mln $ budżetu i jakie rzeczy Cameron musiał odwalać, żeby się on spinał.
  • Odpowiedz
@TomdeX: filmowali sporo na nielegalu i półlegalu, a realnie zestarzała się tylko widocznie animotronika, czy jak to się pisze, terminatora na koniec i jak się ze skróy obiera i pokazuje oko (widać sztuczność). Reszta dalej trzyma poziom pomimo lat i małego budżetu.
  • Odpowiedz
tuż po komunii moje Wigry 3 przeszło wizualny tuning, dłuższy widelec, większe koło z przodu, na tył szeroka opona z BMX, długi fotel zamocowany na drucie z jakieś śnieżnej zabawki. Bujałem się po dzielni w ciemnych okularach jak Terminator...


@VectoRrr: a miałeś z przodu halogeny a płaska bateria do nich schowana była w tej skórzanej saszetce na klucze rowerowe? Miałeś? Ja odpalałem tylko dla szpanu na chwilę, bo baterie były drogie
  • Odpowiedz
Tyle lat mają dwa pierwsze Terminatory a wciąż nie przestają zaskakiwać.


@Saddam_Husajn: To tak jak "Coś" gdzie po błysku w oczach można poznać kto jest zarażony a kto nie.
  • Odpowiedz
@stigmatic: "W pokoju dziecięcym w Poltergeist wisi plakat zapowiadający Superbowl XXII z 1988 r., co jest dziwne, ponieważ film ukazał się w 1982 r. Jeszcze dziwniejsze, przez niesamowity i tragiczny zbieg okoliczności, w dniu Superbowl 1988 aktorka Heather O'Rourke (Carol Anne) została przetransportowana do szpitala gdzie zmarła następnego dnia. "
Pshemeck - @stigmatic: "W pokoju dziecięcym w Poltergeist wisi plakat zapowiadający S...

źródło: xxx

Pobierz
  • Odpowiedz
@stigmatic:
Obejrzyj film Commando z Arnoldem jak jedzie z kobietą w kabriolecie i goni porsche. W pewnym momencie porsche przewraca się. Arnold podchodzi do kierowcy i po rozmowie z nim zrzuca go z góry w przepaść. Słynna scena kiedy mówi: Kłamałem.
Następnie podnosi porsche. Widać że drzwi są pogniecione. Wchodzi do porsche i rusza. W tym momencie drzwi w aucie są już nowe.
  • Odpowiedz