Wpis z mikrobloga

  • 0
@PoznanskaSzneka: No ok ale demografia sama w sobie powoduje że rodzi się mniej ludzi ,a nie mniej kobiet
U nas mam wrażenie jakbyśmy żyli w kraju w którym zdecydowana większość wolnych mlodych to faceci
Desperacja i frustracja będzie rosła jeśli trend się utrzyma
  • Odpowiedz
@Maxior99: no w całej Europie brakuje młodych kobiet, sprawdź piramidę płci. Niby brakuje mało bo 200 tys ale w rzeczywistości biorąc pod uwagę wymogi by była zdrowa psychicznie i fizycznie oraz została w Polsce to brakuje nawet milion
  • Odpowiedz
@Maxior99: sama się nad tym zastanawiałam i wczoraj chyba pierwszy raz widziałam na fitnessie parę gdzie on był chyba trochę ładniejszy od niej, ale oboje szczupli i normalni. Jak widzisz tego "wieloryba" z przystojnym gościem to serio jest to co druga czy co trzecia para? Jaki procent? Nie wiem czy to sfokusowanie się na temacie, czy różnica, w ocenie atrakcyjności przez ludzi osób tej samej płci, nadal choć sporo patrzę na
  • Odpowiedz
  • 0
@Erikaa: nie liczylem myślę że co 3 para to na pewno nie były jakieś wyjątki ...
Dużo obserwuje i wydaje mi się,że to już jest pewien trend który wynika z coraz to wiekszej desperacji facetow

@Zly_CzlowiekXD No właśnie z danych nie wynika aż tak duża luka jak widzimy w praktyce (setki facetow spermiacych facetow na portalach randkowych)
  • Odpowiedz
@Maxior99: statystyki otyłości są chyba podobne u obu płci, może to wychodzi na krzyż że ładne i szczupłe laski maja grubszych facetów, a grubsze laski tych wysportowanych? Tylko z czego by wynikało? Oo jestem zdziwiona bo prawie 70% dorosłych Polaków ma nadwagę a Polek 50%. Pewnie znowu jak w ilości samotnych osób roznicuje to wiek. No bo 30% facetów NIE ma nadwagi a połowa kobiet, i te 30% facetów akurat musi
  • Odpowiedz
  • 1
@Erikaa: No ale żeby taka analiza miała sens to musiałaby dotyczyć tylko mlodych w wieku 20-35 lat ,a nie całej populacji dorosłych....
Zreszta to intuicyjnie ma sens - Jezeli wszyscy zgodzimy sie ,ze dla facetow rynek matrymonialny nigdy nie był cięższy to naturalna konsekwencja jest większa tolerancja co do wad kobiety
  • Odpowiedz
@Maxior99: sporo kobiet wyjechało i tyle. Studiuję w nl i tydzień temu spotkałam tutaj w Hadze dwie moje koleżanki. Po za tym nie ma już nacisku na bycie z kimś, więc laski coraz częściej decydują się na bycie samej i życiu w gronie koleżanek.
  • Odpowiedz