Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Czy ktoś się orientuje czemu nie mogę się połączyć chromecast v3 z siecią 5G? Z siecią 2,4G łączy się bez problemu ale chciałbym żeby działało z 5G. Urządzenie leży w takim miejscu, że zasięg wifi jest dobry. Kupiłem niedawno 2 sztuki i na obu jest to samo.

#chromecast #kodi #kodiwpigulce
  • 4
  • 0
@Miecz12: Świetna strona te google, nie znałem... A na poważnie, to szukałem w google ale znajdowałem co najwyżej wpisy luki, który mają ten sam problem ale nie znalazłem odpowiedzi. Przywrócenie do ustawień fabrycznych nie pomaga.
@kokosz887 masz tam jasno napisane że do 48 kanału da radę podłączyć, jak widać Google tego nie naprawiło przez tyle lat to już nie naprawi

Jakoś ja tym zapytaniem od razu znalazłem to info w pierwszym wyniku
  • 0
To oczywiście znalazłem, ale nie sądziłem, że przez tyle czasu nie powstało jakieś rozwiązanie. Myślałem może, że jest jakaś opcja obniżenia wersji firmware, bo we wcześniejszych nie było tego problemu. Mogę jakoś otworzyć urządzenie, mogę polutować kabelki i programatorem zgrać zawartość pamięci, ale nie znalazłem takich solucji i myślałem że może ktoś ma jakieś rozwiązania.