Wpis z mikrobloga

Polecacie jakiś fajny zarobek w poe? Nie ukrywam, jestem początkujący dopiero 200h gry siadło więc na standardy poe to gówno wiem XD
Jest to moja pierwsza "poważna" liga gdzie chce dojść sobie do uberów. Wyexpiłem starter lightning arrow do 85 lvl. Mam już dobry łuk i przeszedłem na wersje pod crita. No i się trochę zablokowałem. Brakuje mi kaski. Myślałem nad delvem ale nie wiem jak się za to zabrać. Jakieś alternatywy albo porady do samego devla? Zazwyczaj w grach MMO czy h&n lubię takie mechaniki gdzie mogę siedzieć większość sezonu/ligi i farmić i nie wiem czy sam delve będzie do tego dobry
#pathofexile
  • 3
@V3ntu: Nie no LA do delva to kiepski pomysl, level tez nie masz zbyt wysoki, zainteresuj sie moze blightem, ekspedycjami, do tego red albo blue influence na mapie, moze jakies legiony.
@V3ntu: bardzo solidny zarobek miałem na farmieniu esencji, odpowiednie nody w atlasie i najlepsza mapa to ramparts, może być nawet biała, biegniesz tylko wzdłuż murów i jest jedna albo dwie, a czasem widać trzecią na murze. Jedna mapa 30s. Tylko dosyć nudne, ja to robiłem oglądając seriale xd

każdy oczywiście trzeba zrobić remnants of corruption żeby było lepiej