Wpis z mikrobloga

@arowsky: co tzn. że ciężko dostać w normalnej cenie, masz na myśli, że jest zbyt tani? Przecież on od początku kosztował jakieś 320 zł za 100 ml (i wtedy charakteryzował się świetną opłacalnością), a od tego czasu konkurencja podrożała czasem i dwukrotnie. Więc obecnie opłacalna i "normalna" cena za 100 ml Boisa to byłoby to byłoby 400-500 zł. A to że kosztuje 350 zł (lub 400 za 150 ml) czyni go
@zGdyniMlodyG jestem prawie pewny, że nie kosztował. Kosztował 330 zł czy 320 zł i były dwie czy trzy edycje promocji, gdzie przy zakupie półhurtowym było ok. 20% zniżki i w ten sposób wychodziło Twoje 270 zł. I mówimy tutaj o krótkich dwóch pojedynczych promocjach i zakupie półhurtowym, przy którym doliczasz +10 zł za transport od kolegi, a jeśli sam organizujesz, to pierdzielisz się z wysyłką 5 paczek i piszesz milion wiadomości, żeby
@tangofever: oczywiście że kosztował 270 xd, kupiłem wtedy flakon i sprzedałem, potem wziąłem kolejny
@eric2kretek no i już stamtąd kupiłem, co się srasz, padło stwierdzenie, że od początku kosztował 320 zł, więc odpisałem, ze kosztował 270 xD. z tego co pamiętam przy zamówieniu X sztuk, to była standardowa cena i zmawialiśmy się wtedy na większe zamówienia, ale mogę się mylić co do tego, choć na 100% za te 270 dało się