Wpis z mikrobloga

Mirasy, polećcie jakiegoś dobrego #grill a. Nie chce kupować gazowego bo mógłbym wydać nawet 3k pln, ale ze względu na to że aż tak często nie grilluje to szkoda wydać mi aż tyle. A te za 1k za dwa lata zgniją. Widziałem w marketach takie węglowe z regulacją paleniska za pomocą takiej wajchy, wyglądały fajnie ale ta blacha to porażka. Może macie jakieś fajne grile #diy , pochwalcie się pomysłem. Z pracy jestem w stanie załatwić wszystko xD
#gotowanie #ogrod #dom
Qql3l3 - Mirasy, polećcie jakiegoś dobrego #grill a. Nie chce kupować gazowego bo móg...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Qql3l3 już lepiej zrobić w ogrodzie okrąg na ognisko, trójnóg i ruszt na łańcuchu, mam coś takiego w domku letniskowym nad jeziorem i nie chce żadnego grilla
  • Odpowiedz
@Qql3l3: Jak chcesz węglowy to dobrą opcją budżetową jest Enders Caldera, w dobrych pieniądzach, a masz tam nawet dwa kosze na węgiel do grillowania pośredniego lub bezpośredniego i ruszt z systemem Switch Grid (system wymiennych wkładów, można dokupić np. kamień do pizzy, żeliwną patelnię i wiele innych akcesoriów)
  • Odpowiedz