Wpis z mikrobloga

@Freddy-Krueger:

Zgodnie z polskim prawem, wada która ujawniła się w ciągu roku istniała w momencie sprzedaży. Dla kupującego oznacza to, że to na sprzedawcy ciąży obowiązek udowodnienia, że powstała z winy konsumenta. Okres ten może być inny w pozostałych krajach UE, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy.
Jeżeli jednak wada uwidoczniła się w okresie 12-24 miesiące, to konsument musi udowodnić, że istniała w momencie zakupu.

ciezko to sie odnieść do
@printf tylko to nie działa w każdym przypadku. Np sprzedający mówi że auto ma taki a taki przebieg, a wyjdzie że jednak ma większy, to jest celowe działanie. A to że np się zatrze miesiąc po kupnie bo jest zużyte, to już twoje ryzyko i nie ma na to rady. Wiem że przykład z innej dziedziny, ale sens podobny.
Pomijając że żadna tapeta nie przyklei się do grzyba. Kibicuję opowi w każdym
@printf tak dokładnie tak jak mówisz - na drzwiach skrapla się woda. Ten balkon robił mi jakiś Januszex z 20 lat temu i no co tu dużo gadać - odwalił fuszerę. Ogólnie pomaga lekkie rozchylenie drzwi - tak, żeby nie były otwarte a po prostu, żeby miały delikatny luz. Grzyb wychodzi tuż przy drzwiach i na ścianie z nimi sąsiądującej, nie jest jakoś strasznie upierdliwy no ale trzeba raz na jakiś czas
@blackcatpersonality: Moze nie jest tak źle jak zakładam, ale obejrzyj te czarne uszczelki w rogach jak są szczeliny widoczne to oznacza ze są do wymiany woda leci po szybie i wlewa się w ramę i z niej do muru. jak wszystko jest sprawne to nie działa wentylacja najpewniej

Sprawdź uszczelkę przyszybową czy w rogach jest ze sobą sklejona (możesz porównać z innymi oknami). Jeśli jest szczelina w rogu na klejeniu uszczelek
printf - @blackcatpersonality: Moze nie jest tak źle jak zakładam, ale obejrzyj te cz...

źródło: schemat-okna_1060235

Pobierz
pamiętaj że masz 5 lat rękojmi na wady ukryte i zawołaj firme niech ci to wyceni a później do bylego właściciela o zwrot kasy


@printf: ahahahah xD
@Pwado: mozesz sobie wierzyć w bajki o mchu i paproci ze tak nie jest bo ci typ na szkoleniu fliperskim powiedział tak ale to nie mój problem ( ͡º ͜ʖ͡º)

ps za te adaptacje na partyzanta bez projektu to tez odpowiada fliper
mozesz sobie wierzyć w bajki o mchu i paproci ze tak nie jest bo ci typ na szkoleniu fliperskim powiedział tak ale to nie mój problem ( ͡º ͜ʖ͡º)


ps za te adaptacje na partyzanta bez projektu to tez odpowiada fliper


@printf: na jakim ty świecie żyjesz? Ludzie sądzą się o poważne wady konstrukcyjne mieszkań/domów latami bez powodzenia, a ty OPowi wciskasz kit, ze za kilka