Wpis z mikrobloga

  • 0
@L3gion nie musi być 4k, kupiłem nie dawno set do Racingu i to ma w miarę wyglądać na ekranie i działać dobrze. Laptop nie daje rady Forzy na wyżej niż bardzo niskie ustawienia xD
  • 0
@L3gion z racji że mieszkam za granicą to ceny w € mnie interesują( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę że 700€ będzie górną granicą. Szukanie pojedynczych części też wchodzi w grę, to że zdjęcia to po prostu używany zestaw w okolicy
w jakimś rozsądnym budżecie

do pykania w nowsze tytuły na TV 55"

700€ będzie górną granicą


@baNicja: aha. No to mam nadzieję że będziesz w choooy daleko od tego TV siedział bo to co wyświetli w nie-natywnym 1080p/1440p raczej będzie kaleczyć oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szukanie pojedynczych części też wchodzi w grę


@baNicja: ło panie, takie rzeczy to zwykle najzamożniejsi mówią ( ͡° ͜
@baNicja: nie no nvidia rtxy to patrz z serii 4000, po co ci taka staroć, rtx 4070 super dobrze wypada cena/ jakość za ok 2800zł można dorwać, 700 euro ~ 2800zł za cały komp to bardzo mało jak na dzisiejsze czasy i nowe gry, to jest niska półka, nie to co 15 lat temu, 4000+ zł za kompa trzeba dać minimum żeby starczył na kilka lat do nowych gier a to
@baNicja ale tv to na pewno model 4k?
Z używek to pewnie coś deczko mocniejszego złowisz, no ale jak raty 0% pozwolą nieco zwiększyć budżet to może to sporo wydajności poprawić.

Jak coś to pomogę na PW ( ͡º ͜ʖ͡º)
#majk3lskladapcty