Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: kurcze wiem że to przywalenie się do głupoty - ale pierwsza scena i gość stoi na podwójnej ciągłej i blokuje drogę aby mieć widoczek... Potem dzieci to oglądają, dorastają I też stawiają tak auta. Jak widzę tą sztuczną kukiełkę to mnie bierze...
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel już #!$%@?ąc do sympatii kogo kolwiek. Czy w życiu postawiłeś jakikolwiek zakład? Jeśli tak to jesteś frajerem który sfinansował jacht właścicielowi STS
Obejrzałeś galę fame? No to jesteś frajerem który sfinansował Fagacie operację dupy. Pisząc tutaj posty też popularyzujesz temat
Także no, nikt tu nie jest lepszy od nikogo
  • Odpowiedz
@imetin800: akurat ta przeróbka to jedna z gorszych w ,,jego” wykonaniu. Fabryczne auto miało swój klasyczny charakter, a teraz jest czarnym szybkim autkiem. Felgi jakoś tez mi nie podpasowaly ale o gustach się nie dyskutuje
  • Odpowiedz
@feel-the-scale: Nie zesraj sie #!$%@?. Ja oglądałem szybkich i wściekłych za dzieciaka i do dzisiaj nie #!$%@?łem rajdu po mieście #!$%@?ąc sie po drodze w każdy inny samochód. Używacie tego argumentu dzieci jak wam jest wygodnie i to w dodatku na tagu famemma, potem dzieci oglądają natana i wyzywają wszystkich pod szkołą albo denisa i rzucają sie na nich z łapami. Widzisz jakis to głupie? A jak zagrają w GTA
  • Odpowiedz