Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw Jak wychować Przegrywa, poradnik:
- od najmłodszych lat izolacja od rówieśników. Kiedyś było trudnie, jak wszystkie dzieci i młode matki przesiadywały na placu zabaw. Teraz wystarczy dać tableta, żeby zająć uwagę.
- Reagować agresją na każde głośniejsze zachowanie. Niech się uczy, że ma być cicho.
- W konfliktach społecznych wspierać bierność i wycofywanie się. Kluczowe frazy "głupszym się ustępuje", "nie obchodzi mnie, kto zaczął". Strofować za próby obrony, bo agresja jest zła. Niech się nauczy, że lepiej uciec i unikać potencjalnie ryzykownych kontaktów
- Podczas edukacji skupiać się tylko na ocenach. Mają być samie piątki i czerwony pasek. To jest jedyna miara tego, jak dziecko radzi sobie w szkole.
- Jak dzieciak opowiada o jakichkolwiek problemach , to zbywaj to tekstami typu "to jest nic, jak podrośniesz to zobaczysz jakie ludzie mają problemy". Bo w przecież dzieciństwo i dorastanie nie są po to, żeby przygotować do życia w dorosłym świecie .
- Jeśli jakimś cudem dzieciak nawiąże jakąś relację z płcią przeciwną, rób aluzje i dwuznaczne komentarze. Może i dziecko poczuje się nieswojo i odbierze to jako kpiny, ale przynajmniej ty będziesz mieć materiał do żarcików.
- Jeśli dziecko zwierzy ci się z czegoś, nie zapomni rozpowiedzieć o tym całej rodzinie i znajomym. W końcu problemy dzieci są takie śmieszne i błahe.
-deprecjonuj i wyśmiewaj każde hobby. Liczy się tylko to, co jest związane z nauką w szkole i nic nie kosztuje.
- Nie pozwól, żeby dziecko widział jak wy (rodzice) okazujecie sobie czułość, po co gówniakowi takie wzorce, na związki będzie miał czas później, niech się za wcześnie o tym nie uczy przez obserwację.
- Do końca szkoły ciągle je kontroluj. Ma się ciebie zawsze słuchać i nigdy nie kwestionować.
- Jak tylko skończy szkołę oczekuj pełnej samodzielności i znalezienia pracy i partnerki. W końcu inni nie mają z tym problemu.

To tylko kilka przykładów zachowań dla rodziców, którzy chcą wychować sobie małego przegrywa. Najważniejsze to zniszczyć pewność siebie, skupić się na tym, żeby dziecko było ciche i bezproblemowe.
Oczywiście samotne wychowywanie, p-----c domowa, bieda, wydatnie ułatwiają wychowanie przegrywa, ale powyższe punkty pozwolą na zniszczenie nawet najlepiej rokującego normika. Chuopy z tagu mogą dodać własne pomysły, niech potencjalni rodzice wiedzą co robić, żeby mieć łatwe wychowanie, drobnym kosztem całej reszty życia dziecka.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Jakbym swoje dzieciństwo i młodzieńcze lata widział. Miałem na wszystko wyliczony czas, jak chciałem zagrać na głupiej konsoli to matka ustawiała taki tępy stary zegarek, który brzęczał jak p------y, chodzenie spać o wyznaczonych godzinach, pobudka to samo. Jak dostałem pierwszą 1, co nastąpiło w szkole średniej, to matka mnie od debili zaczęła wyzywać. Wszelkie objawy jakichś hobby czy zainteresowań- po co, jakaś piłka, bieganie, po co to w
  • Odpowiedz