Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie to że ludzie marudzą jak to ciężko jest im zajmować i opiekować się dzieckiem i to narzekanie że nie pamięta kiedy ostatnio dobrze spał . przecież dziecko im nie spadło z nieba do domu i musieli się nim opiekować tylko sami chcieli mieć dziecko. to tak jak ja bym nagle postanowił zostać zawodnikiem ufc i narzekał i płakał ze codziennie musze ciężko trenować i trzymać dęte
nie wiem sami sie decydują a potem płaczą jak to im źle Dorośli to tak naprawdę dzieci w ciele dorosłych którzy nie potrafią wziąć za coś odpowiedzialności
#antynatalizm #freethinker
  • 51
@Henson_: ale ty to ty (w co z resztą nie wierzę, ze podejmujac jakieś wyzwanie lub działanie, które cie coś kosztuje ani razu nawet nie stekniesz, chyba że jesteś cyborgiem). Natomiast twoje ewentualne ganienie innych, bo nie spełniają twojego standardu (denerwują cie, jak mogą narzekac) są potencjalnie szkodliwe dla takich osób a dla młodych matek, byc może w stanie depresji poporodowej - która może prowadzić nawet do samobójstwa lub morderstwa dziecka,
@Henson_:

to zwykle świństwo, prosta droga do depresji czy załamania. Zwłaszcza jeśli dotyczy to realnych ludzi, z twojego otoczenia, ktorzy szukaja u ciebie wsparcia np. siostra, brat etc.


Napisał potwór wyśmiewający ludzi, którzy cierpią tak bardzo, że od popełnienia samobójstwa powstrzymuje ich jedynie miłość i troska o własną matkę. Ja #!$%@?ę, obrzydliwe.
@Seaurchinseviche: nie sapie na antynatalistow czy bezdzietnych. Róbcie sobie ze swoim życiem co wam się podoba, tylko nie wtykajcie niepytani nosa w nie swoje sprawy (czyt. nie chcesz być rodzicem to nie bądź a od innych się po prostu odwal) co dotyczy szczególnie antynatalistow.
@Seaurchinseviche: znajdź teskt gdzie zabraniam komus być antynatalista, jeśli stosuje swoją filozofię do siebie samego lub mam wąty o to, że nie chce zostac rodzicem. Powodzenia. Jedyne co krytykuje to agresywne postawy, wtykanie nosa w nie swoje sprawy (jak mozesz miec dzieci reeeee), wynurzanie sie ze swoimi poglądami we wpisach dot. ciazy, porodu, dzieci, choroby lub smierci, wyzwiska od ameb, bydła, debili, odczlowieczanie etc, pomysły przymusowej aborcji, sterylizacji czy torturowania kogoś
@Seaurchinseviche: celebrytka i skandalistka kręci gasnaca popularność na prywatnym temacie jakim jest to, czy chce być matka. Do tego kreuje się na eksperta w zakresie którego kompletnie nie zna bo ma o nim tylko wyobrażenie (rodzicielstwo, widziałam sporo jej mądrości na reelsach). Populizm, szukanie atencji, ciśnięcie się na afisz za wszelką cenę.

Ty widzę nie lepsza z tym dzieciaczkowym gozdziem, jakby mnie interesowało czy zamierzasz rodzic. Pewnie sobie ubzduralas że kogokolwiek
@Seaurchinseviche: uprawianie seksu bez zabezpieczenia, kiedy w XXI wieku masz metody antykoncepcji o 99,99% skuteczności ma usprawiedliwiać usuwanie ciazy na koszt podatnika, w warunkach przeciazonej opieki ginekologiczno-polozniczej, w kraju z walaca sie demografia? Wykonuj sobie aborcję z tego powodu za własne pieniądze. Albo pomysl wcześniej i się należycie zabezpiecz.

Nie jestem prolajfetka.
@ciemnienie: a kim ty jesteś żeby ustalać jaki zabieg ma być dostępny w katalogu bezpłatnych świadczeń i kto i jak ma się zabezpieczać? To jasne, że abo wykonywałaby się prywatnie i tak, ale chodzi o zasade. Ja jako antynatal nie życzę sobie żeby istniały oddziały położnicze ale żyje w społeczeństwie i spoko, niech je finansują i dają babom te znieczulenia za moje podatki skoro już.maja fanaberie mieć dzieciaczka. Taka to różnica.