Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Gapson to jest jednak dzbanisko . Od chyba już roku codziennie konfabuluje, jakoby uczęszczał systematycznie na siłownię celem zbudowania zdrowej sylwetki , po czym w dzisiejszym wysrywie w minucie 18:45 pokazuje nam na dowód postępów w treningach wagę, a dokładniej jej aktualne wskazania . Schudł ! Oł jee, cieszy się chlopina ,że po miesiącach siłowni schudł . Ja przez całe swoje skromne życie myślałem, że na siłowni buduje się nowe mięśnie, a dokładniej ćwiczy się, żeby powiększyć ich masę . Ponadto byłem pewny, że trenując zastępuje się objętościowo tkankę tłuszczową tkanką mięśniową, a co za tym idzie waga trenującego naturalnie wzrasta - białko jest cięższe od tłuszczu ...No przepraszam bardzo, ale to serio głąb kapuściany i mistrz samozaorania jest .No chyba, że czegoś nie rozumiem, to proszę poprawcie mnie .
  • 20
  • 1
@WielkiPowrut88: A no chyba że właśnie jest , tak jak tłumaczysz . Alkohol coś tam ścina zanim się mięsień zregeneruje po treningu , czy jakoś tak . No ale wiesZ , to tak jakby klapek był kobietą i wmawiał nam że powiększył piersi , a piersi dalej takie same . Kumasz. No w żywe oczy kłamie i nawet chyba sam w to wierzy
@Bimbas:

białko jest cięższe


Oczywiście mięśnie a nie białko xD

Co do zasady tak, ale zależy jak złożona jest ta rekompozycja i jak dużo objętości poświęca się na trening siłowy a ile na kardio itp.

Jeśli masz otyłość / nadwagę, to nawet jak będziesz tyrał z żelastwem i poprawiał kardio (najlepiej takim do 130bpm) to mimo, że część Twojej tkanki tłuszczowej będzie "rekomponowana w mięsnie" to i tak jej pozostała część
  • 1
@kurczakos1: Elegancko mi to w skrócie przybliżyłeś, dziękuję . Coś tam mi świtało właśnie z biologii ze szkoły ,hehe . Ale i tak od zawsze myślę, że on po prostu macha Cambodią około 0,33kg samym prawym kikutem i na tym się kończy sportowe el Dorado