Wpis z mikrobloga

@menel60: z takim podejściem to raczej bezsensu isc do osrodka, skumaj ze to ty musisz sobie w glowie uświadomić ze sie caly czas oszukujesz i znajdujesz wymowki, myslisz ze tam magicznie cię uleczą ? Uzaleznienia to choroby emocji i to z nimi trzeba sobie zrobic porzadek , wyjdz na zewntarz , pobiegaj , pojdz na pilke , basen etc a wieczorem jakies hobby i po jakims czasie sie przestawi w
  • Odpowiedz
  • 0
@Eftef: ty masz polskie podejscie do terapii bo u nas wyglada to jak gowno, w niemczech masz całe kliniki zestaw lekarzy i codziennie zajecia. To jakbym poszedl do roboty tylko zamiast #!$%@? na jakiegos frajera, bede #!$%@? dla siebie
  • Odpowiedz
@menel60: polskie podejscie to raczej ty masz xd . Twoje #!$%@? to nic innego jak wmawianie sobie i innym wymówek. To ty masz sobie w glowie dojsc do mechanizmów ktore dadza ci siłę na inne spojrzenie i zmiane życia. Stary mam brata alkoholika , ktory tez tak #!$%@? jak ty , a razem dorastaliśmy , i sie w różne akcje #!$%@? tylko ja w pewnym momencie przestałem sam siebie oszukiwac
  • Odpowiedz