Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka no nie właśnie, każdy ruch na kanale takiego dzbana daje jest same plusy. Wyświetlenia, komentarze itp. Pustaki trzeba zgłaszać i nie tykać. Dla nich zostaje jedynie zapomnienie i brak jakichkolwiek działań. Plus dla ziomeczka
  • Odpowiedz
tak się zastanawiam, czy polski internet jest w stanie sam wytworzyć jakiś format mema, czy raczej musimy wszystko importować z zachodu?


@KiloEchoSierra: w sumie polski internet raczej daje zaczyn innym, niż sam generuje memy dla siebie. To prawdopodobnie w Polsce powstał oryginalny rysunek Wojaka - protoplasty lwiej części dzisiejszych memów - zaś akcja polskich internautów z "przejmowaniem" drawballa zainspirowała powstanie megapopularnego niegdyś #polandball.
Z memów chyba stricte
  • Odpowiedz
@Ultimator: no niby tak, ale mi raczej chodzi o formaty dla normików. Nie widziałem jeszcze oryginalnego formatu na YT czy TT (chociaż z drugiego nie korzystam za bardzo), który nie byłby kalką ze stanów.

Na takim wypoku albo kara to może i faktycznie coś oryginalnego powstaje.
  • Odpowiedz
moim zdaniem powinien być to obowiązek każdego obywatela by pod takimi filmikami atencjuszek pisać "i #!$%@? mnie to"


@ZenujacaDoomerka: wystarczy je blokować. kazdy komentarz nawet negatywny zwiększa im zasięgi
  • Odpowiedz
moim zdaniem powinien być to obowiązek każdego obywatela by pod takimi filmikami atencjuszek pisać "i #!$%@? mnie to"


@ZenujacaDoomerka: to już byś w ogóle #!$%@?ła im zasięgów i pieniędzy do kieszeni xD
  • Odpowiedz