Wpis z mikrobloga

przestałem odejmować, bo były dni kiedy jedyne co mi wpadało przez dzień w ręce to jakieś małe ciasteczka, bez których bym chyba padł :( nie chcę, więc czitować, a wstrzemięźliwość od cukru zachowuję w miarę możliwości (czyli wtedy kiedy mam realną alternatywę) i uważam, że to bardzo pozytywna zmiana! ;) Dzięki, tag dalej w obserwowanych.

#bezcukruchallenge
  • 11
  • Odpowiedz
@Nekron: w zależności od człowieka; przeciętnie człowiek zjada o wiele za dużo cukrów prostych i pustych - mi chodzi głównie o słodycze, nie sam cukier np. z owoców dla mnie jest ok, bo idzie za nim więcej wartości. mniej słodyczy => lepsza cera (u mnie).
  • Odpowiedz
@uchate: Czy te oczy mogą kłamać? Nie powiem kto jest leniem i każe mi się przekopywać przez stos narzekań, btw sprawdziłem dwa ostatnie tygodnie i są tam same narzekania a gdy ktoś pyta o co w tym wszystkim chodzi to odsyłasz go do wcześniejszych wpisów. :|

@ignacy130: Dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Nekron: Oj tam, aż tak dużo ludzi nie odejmuje więc nie przesadzaj z przekopywaniem, a odsyłam bo naprawdę sporo ludzi o to pytało. Uczepiłeś się narzekania które jest może w trzech wpisach, a jak tak bardzo przeszkadza wystarczyło omijać moje wpisy ;p w każdym razie już ci ktoś ci wytłumaczył więc po co ta spinka, wyluzuj ;p

Ach, skoro ty jesteś ciekawy o co chodzi w challengu, mogłeś sobie sprawdzić więc
  • Odpowiedz