Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja odnosze wrazenie ze weszlismy w jakas faze #!$%@? czasow w ktorych przestalo sie mowic o rzeczach naprawde pozytywnych?
- Rozwijanie sie i kariera stało się bleee i troche nieoplacalne bo poswiecenie nie idzie w parze z tym co mozesz otrzymac w zamian a na mieszkanie mlode pokolenie juz nie stac. Lepiej szybko sie wzbogacic i malo pracowac, niz sie zajezdzac.
- Ceny mieszkan polecaily do gory, nic tego nie zatrzyma
- Rzadzacy juz sie nie kryja i widza ze moga nas dymac jak chca co przykladem jest afera wokół wspomagania deweloperow programem 0%
- Wojna za Ukraina, sam już do końca nie wiem czy jest dobrze czy zle
- Izrael odwala jakieś głupie akcje
- Chiny prężą muskuły a Rosja od nich ściąga
- Zachod sie psuje i glupieje,
- Zalew uchodzcow coraz wiekszy
- Kobiety i mezczyzni w polityce coraz czesciej popieraja zupelnie inne poglady
- Brak perspektyw na poprawe sytuacji, nawet filmy nie daja tyle radosci co kiedys

#zalesie #wojna #depresja #kryzys
  • 12
  • Odpowiedz
@NathirMajster: i tak sie do niej szykujemy. Od dawna, a teraz doszly akcje ich przydupasow z Jemenu, Huti. Takze i tak Zachod sie szykuje by tam zrobic porzadek.

Nie wiem czy widziales ostatnie uderzenia Izraela w sily iranskie, w tym w Syrii.
Robia to, bo wiedza ze maja poparcie zachodu. A moze i czesc atakow to tak naprawde na zlecenie Zachodu, wlasnie odwetowe za ataki na statki handlowe.
  • Odpowiedz
@Aster1981: zachód (czyt. Europa) nie ma kompletnie nic wspólnego z tym, a nawet w jego interesie jest by było tam jak najspokojniej, by nie prowokować kolejnych fal emigrantów. Jedynie USA może pomóc izraelowi, reszta się wypnie
  • Odpowiedz
@Kakoq: calkowicie sie mylisz. W razie czego do akcji wlacza sie sojusznicy USA w tym WB jak i Polska.
WB juz uczestniczy w nalotach na huti i od lat, wrecz dekad, przygotowuja sie do wojny przeciwko Iranowi, u boku USA.
  • Odpowiedz