Wpis z mikrobloga

macie tak że jak was cos boli to nie bierzecie tabletki bo czekacie az bedzie mega bolec bo inaczej to wytrzymacie
ja tak
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie pamiętam żebym kiedykolwiek brał tabletki tbh ale mnie też wsm nic nie boli nigdy oprócz brzucha
No i właśnie nie tak dawno tak mi skręcało kichy że myślałem że zejdę więc się poddałem i wziąłem nospę i jak renkom odjął dobra rzecz to jednak jest


@njdnsjdnjs:
  • Odpowiedz
@Chodtok

Nie pamiętam żebym kiedykolwiek brał tabletki tbh ale mnie też wsm nic nie boli nigdy oprócz brzucha

No i właśnie nie tak dawno tak mi skręcało kichy że myślałem że zejdę więc się poddałem i wziąłem nospę i jak renkom odjął dobra rzecz to jednak jest

! A no i jeszcze ból gardła i wtedy biorę jakieś pastylki niby od razu ale to chyba trochę inna kategoria nwm
  • Odpowiedz
jeśli głowa to walnij się młotkiem w kolano, zapomnisz o bólu głowy


@Teuvo: Nie, wtedy trzeba poszukać i naciskać na głowie punkty spustowe. Na skroni często są, w okolicach kości policzkowej, okolice zawiasów szczęki, nawet łuk brwiowy. Ale trzeba szukać i wyczuć samemu, i cisnąć do bólu.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Nie, boli mnie coś na tyle rzadko, że szkoda mi marnować dnia na jakiś okazyjny ból głowy. Biorę od razu jakieś dwie etopiryny i mam spokój za 20 minut. Jak coś boli często, to się idzie do lekarza, a nie apteki.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Kiedyś tak robiłem, teraz wiem, że to nie ma sensu, i jak głowa zaczyna boleć to biorę tabletkę, i tak to ma ma miejsce raz na kilka miesięcy. Z tym, że specjalnie sobie kupuję jak najmniejszą dawkę, bo ogromna większość producentów robi popularne leki w zbyt dużych dawkach, a mi spokojnie wystarcza połowa z tego ( ͡~ ͜ʖ ͡°) W pewnym sensie robię to co
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs mnie jak coś boli to lepiej od razu coś wziąć ale jak boli lekko to często nic nie biorę. Jak nie brałam hormonów to musiałam na pierwsze dni miesiączki brać ketonal bo inaczej się zwijałam z bólu że nie byłam w stanie nic zrobić.
  • Odpowiedz
@slawomirus czego oczekujesz od typa, który nawet nie potrafi porządnie sformułować zdania i wrzuca jakieś #!$%@? skróty (#!$%@? wie co robi z zaoszczędzonym czasem)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brak interpunkcji też przeraża.
  • Odpowiedz