Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ekspert_od_niczego: Niestety sondaże wśród wyborców (nie internautów) wyglądają bardziej tak:

Rafał Trzaskowski (KO) – 49,7 proc.

Magdalena Biejat (Lewica) – 16,2 proc.

Tobiasz Bocheński (PiS) – 11,1 proc.

Przemysław Wipler (Konfederacja) – 7,1 proc.

Janusz Korwin-Mikke – 1,9 proc.

Romuald Starosielec – 1,1 proc.

Życzę Przemkowi jak najlepszego wyniku, trzeba postawić opór tęczowym ekofaszystom.
Perspektywa głosowania w drugiej turze na Trzaskowskiego żeby nie wygrała Biejat to jakaś tragedia...
  • Odpowiedz
@harcerz: Mam gdzieś sprawy ideologiczne, samorząd w ogóle nie powinien się w to wtrącać. Państwo zresztą też nie, ale to jest cięższe w realizacji. Program Biejat jest (dla mnie osobiście) po prostu koszmarnie zły i tyle.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego czy ty rozumiesz, że to tylko prezentacja w pdf? A tak na prawdę to zwykła pisowska urwa?! Nie czaisz, że on udaje?
Celem tego pajaca jest rozmycie głosów w Warszwie żeby Trzaskowski nie wygrał w I turze.
  • Odpowiedz
Nie czaisz, że on udaje?


Co udaje xD?

@emasele:

Celem tego pajaca jest rozmycie głosów w Warszwie żeby Trzaskowski nie wygrał w I turze.


No i dobrze, życzę mu jak najgorzej.

Trzaskowkim gardzę chyba bardziej niż Biejat. W ogóle nie wiem, czym się różnią w tym aspekcie. Poglądy ma praktycznie identyczne, tylko dodatkowo jest skończonym nieudacznikiem. Bufetowa była kiepska, ale ten jej może buty czyścić.

skoro jesteś anty konfa to jak
  • Odpowiedz