Wpis z mikrobloga

@affairz: patrzyłem właśnie na zdjęcia tego domu na fb, trzeba przyznać ze ładna sztuka... szkoda tylko ze może być zwodowany. Zajebiscie ciekawe co tam się właściwie stało i czy potok odwiedził juz salon xD Zapłaciłbym nawet stówkę żeby poznać szczera, pełna historie i anegdotki jak to zostało wybudowane
  • Odpowiedz
  • 0
@Kutafonix215: ładna, nawet bardzo!

tylko ma super nisko porobione sufity (2.40) no i te wszystkie nieszczęsne bonusy: gazociąg, rzeka, wady wykonawcze. z tą rzeką to dziwna historia bo to miejsce picrel było rok temu zupełnie suche. a teraz w tym kanale odwadniającym pole, który dochodzi do granicy działki radośnie płynie sobie strumyk (rok temu kanał był wilgotny ale bez wody). z drugiej strony domu też stoi woda, więc ona jakoś
  • Odpowiedz
2.40


@affairz: :O niziutko, w sumie teraz zacząłem to widzieć na zdjęciach... zajebiscie ciekawe czy bomba juz tyka i właściciel się zorientował czy ki #!$%@?. W każdym razie zieleń wokół robi wrażenie, fajnie ze są stare drzewa i nie ma sąsiadów z dosłownie każdej strony. No ale tak jak piszesz, od problemów się idzie zesrac... a to są tylko te, które udało się odkryć xD kto wie jakie tam jeszcze
  • Odpowiedz
  • 1
@Kutafonix215: ze starymi drzewami też jest przypał, bo nie są na działce należącej do domu. w sumie to tę całą rzekę odkryłem właśnie jak obczajałem MPZP czy drzewa są chronione czy nie są - a w/g studium nie są i należą do innej działki pod zabudowę jednorodzinną, więc znając polską myśl organizacji działek mogą polecieć przy okazji budowy

zresztą jak się to od północy zobaczy na google maps to tam
  • Odpowiedz