Wpis z mikrobloga

#biedronka #chlew #oszukujo

Będąc wczoraj (03.04.2024r) w Biedronce w Poznaniu na ul. Chojnickiej (Poznań Kiekrz) natrafiłem na takie znalezisko: mleko zastepcze Enfamil 1 z datą ważności do 31.03.2024r. Zauważyłem je na półce, ponieważ moja Młoda do niedawna to żarła... Myk polega na tym, że od mniej więcej polowy 2023r producent wstrzymał eksport do Europy (a co najmniej Polski).
Na półce z 10 puszek. Cena 59zl czyli ciut taniej niz zwykle. Gdy zwróciłem uwagę personelowi usłyszałem jedyne "ojejeju!" ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯ reszta zakupów zajęła mi ze 30min. Czy ktoś usunął przeterminowane produkty z półki? Oczywiście że nie...
Ktoś powie " Aj tam czepiasz się", ale to produkt do stosowania od 1dnia dziecka, więc rygory winny być dalece surowsze.
W Biedronce burdel jak zawsze. Niestety.

P.s.sory za #!$%@? zdjęcie, ale dopiero potem temat pokminiłem
Xaver14 - #biedronka #chlew #oszukujo

Będąc wczoraj (03.04.2024r) w Biedronce w Pozn...

źródło: 1000037601

Pobierz
  • 2
  • 0
@dr_papieros: Mi zawsze się wydawało, że jednak u nas jest trochę lepiej niż w takich USA (normy luźne jak stare gacie lub ich brak). Generalnie to nie pierwszy raz kiedy w Biedrze znajduję przeterminowany syf. Ale chyba następnym razem się #!$%@? i zamiast mówić obsludze poprostu udokumentuje i powiadomie inspekcję handlowa i sanepid. W myśl zasady, że nic tak nie edukuje jak konkretnie #!$%@? grzywna. Choć z tym to też bywa