Wpis z mikrobloga

brakuje w tej formule tego żeby zdrajca działał na niekorzyść grupy, żeby zarabiali przez niego mniej kasy itd. Tak to to jest jedna wielka ściema że ktoś sobie w 5 odcinku przypomina ze jedna osoba w pierwszym głosowaniu spośród 25 innych których znałem wtedy od paru godzin krzywo sie uśmiechnęła i to napewno on jest teraz zdrajca, iks de #thetraitors
  • 9
  • Odpowiedz
@till0 bo to nie ten format, The traitors właśnie na tym polega że obserwuje się zachowanie ludzi pod kątem socjalnym/psychologicznym podczas całodniowych rozmów w zamku i chodzi o to żeby na podstawie psychologii człowieka jego gestow, mimiki twarzy czy nawet uśmiechów wyczuc czy kłamie.

Format o którym wspominasz to pogram agent, tam cała gra odbywała się podczas obserwacji uczestników przy zadaniach, a po nich uczestnicy zamykali się w pokojach i czekali na
  • Odpowiedz
@till0 @MatPL1122 Agent też nie jest idealnym formatem, tylko nam widzom się wydaje poprzez zgrabny montaż że tam ciągle toczy się "węszenie agenta" a jak się później okazuje, od pierwszych odcinków lwia część grupy ma wytypowanego poprawnie agenta i tylko czas odpowiedzi na teście albo zła spostrzegawczość (pytania typu - czy agent był dzis ubrany w ciemny golf podczas kolacji) decyduje o tym kto odpadnie. Tam naprawdę jeden fałszywy ruch i jest
  • Odpowiedz
JESTEM ZDRAJCĄ I CO MI PAN ZROBISZ


@Bielawski: tego akurat chyba nie mogą zrobić, było mówione chyba na początku że zdrajca nie może przyznać się, że jest zdrajcą nikomu jak tamta pierwsza się wysypała ale w sumie nie było pauzy od razu i elo tylko dali ją wytypować to w sumie #!$%@? wi.

Ja uważam gdyby wprowadzili dynamikę jak z Agenta, ale właśnie nie z jednym Agentem a dwoma czy trzema
  • Odpowiedz