Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#nerwica
Czy ktoś tutaj miał nerwicę lękową? Różne irracjonalne leki i fobie? Co pomogło? Leki (jakie) czy terapia (jaką?). Aktualnie boję się już własnego cienia. Każdy telefon mnie przeraża. Mam wrażenie, że zaraz stanie się coś złego. To jest straszne. Biorę leki, które pomagają na depresję, ale zupełnie nie pomagają na leki #depresja #nerwica #psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim celowo nie napisałem, bo takie rzucanie chemią bez diagnozy, bez backgroundu, bez znajomości i rozumienia interakcji to zła praktyka i daje fałszywe poczucie wiedzy. Pierwsze efekty dał mi buspiron jako dodatek do escilatopramu. Działanie widziałem w ciągu pierwszego tygodnia, do dwóch było już wszystko ok.
Wciąż nie rozumiem dlaczego o to pytasz i zadajesz pytania w stylu skąd brać leki? Przecież powinieneś być pod opieką lekarza, to nie ma znaczenia, że
@mirko_anonim:

Z leków to Paroksetyna jest dobrym lekiem na lęki (a brałem większość klasycznych SSRI / SNRI) i przy paroksetynie rzeczywiście po jakimś czasie pojawia się spokój ale też takie podejście - wywalone na wszystko.
Pregabalina jak siądzie to też jest pomocna bardzo (ale na mnie działała w inny sposób - pobudzała mnie więc unikam)
No i na noc mianseryna 30mg czy tam trittico 75mg.
No i na pierwszy miesiąc leczenia