Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
zaiste to nieprawdopodobne jak ludzie potrafią przepalać swój cenny czas na tak bezsensowną czynnośc jaką jest oglądanie tv. byłem w te święta w kilku domach po rodzinie, w każdym do obiadu włączony tv i tak poobserwowałem co oglądają. z racji tego że sam w domu nie oglądam od jakiś 15 lat - zaciekawiło mnie to. no i to jest dramat. pomijam polityke, newsy ze stacji ktore nadają 24 na dobę to samo, to ogrom produkcji typu ukryta prawda mnie przytłoczył. nawet skacząc po kanałach trafiały się same taie perełki, jakieś lombardy, szpitale, detektywi itp. w kazdym z nich ludzie na siebie krzyczą, są zdrady, ogólnie szorowanie po dnie - bardzo mało wartościowych treści. no nic, mówie - przełączcie na moje ulubione w latach 2000 diskawery, no i jakby mnie ktoś walnął w łeb po raz 2 - złomowisko i oglądamy jak facet wytargał kawał złomu ( co i tak było kilka poziomów wyzej niz te poprzednie).

kiedy to sie stalo? kiedy ten poziom dostosowal sie do widza? a moze od zawsze tak bylo tylko dla mnie po takiej przerwie kontrast jest zbyt duzy?

juz pomijam ze ci ludzie przepalają swój cenny czas, oglądają te same filmy które lata swietności mają za sobą, jakieś gnioty klasy C, do tego ilość reklam - jakby tak zliczyc to dziennie schodzi ładnych kilka godzin na bezsensowne gapienie się w tv. i pewnie powiecie - co ci to przeszkadza? w sumie nic, niech ogladaja - kazdy robi co mu sie podoba. skoro tak wolą spedzac swoj wolny czas - ich wybor. dopiero znow musza nas zamknac w domach zeby chyba masowo nagle ludzie poczuli potrzebe spaceru, wyjscia do lasu.

to tylko smutne, ze nie maja czasu dla swoich dzieci, ktore zaraz podrosna i ich opuszcza, wolą gapić sie w ekran.
kiedys tez tego nie rozumialem,bedac mlodym szczylem latalo sie po podworku ale siedzialo tez przed tv i ogladalo cartoon network. #nostalgia #tv



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zaiste to nieprawdopodobne jak ludzie potrafią przepalać swój cenny czas na tak bezsensowną czynność, jaką jest pisanie swoich wysrywow z anonimowych na mirko. Wypluwanie dziesiatkow slow, zeby pokazac ze nie oglada sie telewizji.
Juz pomijam ze ktos przpala swoj czas z anonimowych, bo z wlasnego konta to wstyd pod takimi duperelami sie podpisac.

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): to jest ich sposób na odpoczynek niestety, jest to działanie podprogowe i tego już oni nie wiedzą albo mają to w dpie, ludzkie mózgi są tak rozkręcone że muszą czymś być zajęte inaczej zaczynają fiksować, a tv daje zajęcie ciału i jest spokój.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz