Wpis z mikrobloga

Siema, chce kupić jakieś smartwatch typowo pod treningi i jakieś śledzenie aktywności podczas dnia głównie basen , siłownia , potrzebuje wykresikow żeby się zmotywować, monitorowanie snu też by było spoko . Ogólnie to nie chce wydać jakoś dużo i patrzę po używkach , znalazłem takie dwa

Garmin instinct:
https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-garmin-instinct-CID99-IDZsQXv.html
Garmin fenix:
https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-garmin-fenix-gps-watch-CID99-IDOVSrT.html

Wiem że nie są za drogie ale nie chcę inwestować póki co , może jak się zajawie to wtedy coś lepszego.

Moglibyście podrzucić opinię, albo czy to nie ma sensu i lepiej zwiększyć budzet

#garmin #bieganie #smartwatch
  • 13
  • Odpowiedz
@SpecOdTableTenis: fenix z ogłoszenia #!$%@? stary. instinct lepiej, ale 1 generacja instincta mocno okrojona pod względem funkcji z generacją drugą, ale przy niskim budżecie to dobra opcja.

Starsze zegarki będę miały mniej wykresów - gorszą analizę treningu, snu, stresu. Nie będą miały wskazówek treningowych, badania VO2Max, itd. Niestety Garmin ma straszny burdel i trzeba robić doktorat, żeby się dowiedzieć co jaki zegarek ma. (np. tanszy FR45 ma więcej funkcji niż Instinct
  • Odpowiedz
@SpecOdTableTenis: Tak, tylko teraz mi się przypomniało, że akurat ten FR45 nie ma predefiniowanej aktywności basen i trzeba basen rejestrować jako aktywność Inna. Co z tym idzie nie ma automatycznego liczenia długości, więc jak ci zależy na basenie to jednak nie jest to zegarek dla ciebie.

Musisz też mieć na uwadze, że zegarki z "s" w nazwie są z reguły mniejsze bo są adresowane do drobnych kobiecych nadgarstków a co z
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Obydwa sprzedane, szkoda bo ceny bardzo korzystne, będę przeglądał OLX i w koncu cos trafie, te fenixy super, ale ciężko cos znaleźć używane poniżej 700. Tak czy tak dzięki za ogrom informacji, tak liczyłem jak to wstawiałem ze kogoś takiego trafie tutaj

@PurpleHaze masz racje mój błąd, chciałbym max 500 wydać za używkę
  • Odpowiedz
@SpecOdTableTenis: sugeruje szukac czegos co ma 3/4 lata najwiecej, jest duza roznica we wczesniejszych konstrukcjach, zarowno jesli chodzi o dokladnosc, jak i czas dzialana na baterii/pradozernosc.

Popatrz po gieldach biegowych na FB, po gieldzie garmina, corosa, suunto.
Powinienes w tym budzecie trafic cos w stylu garmin fr935 (albo i 945), moze lekko nizszy model 245. Raczej nie szedlbym w podstawowe dwucyfrowe. Moze jakis fenix 5x albo 6 w dobrej okazji.

Od
  • Odpowiedz
@PurpleHaze @nalej_mi_zupy Dzięki za rady , wziąłem instincta 1 , udało się wyrwać za 250 po nego w fajnym stanie, nawet dwa miesiące gwarancji jeszcze ma ( ͡º ͜ʖ͡º) żal było nie wziąć, jak się wkręcę to może poszukam coś lepszego ale pierwsze wrażenia super , teraz tylko się trzymać postanowień (òóˇ)
  • Odpowiedz